Quote (Inakwo @ Jan 14 2014 08:20pm)
de ezt kérdezem hogy honnan jött ez a becenév?
Asszem 4. vagy 5. osztályban aggatta rám a töri tanárom
mert ugye vis maior annyit tesz, mint elkerülhetetlen esemény
és ilyen menőgyerek voltam, az összes balhét én csináltam, bármi verekedés/polgárpukkasztás volt én ott voltam a közepébe
és a töritanárom mondta h igazi vis maior vagyok, egy elkerülhetetlen esemény az iskola számára
azontúl csak így hívtak a suliban, meg aztán otthon is, meg aztán abarátnőm is 5 évig visezett, mert a neten ismert meg ahol vismajor volt obv mint világéletemben mindenhol