d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pikirt Humori Jari - Vismajor
Prev1192021222326Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 14 2014 01:26pm
Quote (Senee @ 14 Jan 2014 21:25)
a 9.en lakunk :XD

mondjuk mire leér lehet ugyis elemjeire hulanak a szemcsék


vagy azt hiszik h eső
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 01:27pm
Quote (Inakwo @ Jan 14 2014 08:20pm)
de ezt kérdezem hogy honnan jött ez a becenév?


Asszem 4. vagy 5. osztályban aggatta rám a töri tanárom
mert ugye vis maior annyit tesz, mint elkerülhetetlen esemény
és ilyen menőgyerek voltam, az összes balhét én csináltam, bármi verekedés/polgárpukkasztás volt én ott voltam a közepébe
és a töritanárom mondta h igazi vis maior vagyok, egy elkerülhetetlen esemény az iskola számára
azontúl csak így hívtak a suliban, meg aztán otthon is, meg aztán abarátnőm is 5 évig visezett, mert a neten ismert meg ahol vismajor volt obv mint világéletemben mindenhol
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 01:28pm
Quote (xGurke @ Jan 14 2014 07:26pm)




hogy othagyta a táskát, a kapucnyis aszittem elopja

This post was edited by Senee on Jan 14 2014 01:28pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 01:28pm
Quote (xGurke @ Jan 14 2014 08:26pm)


köszi, át is állítottam
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 14 2014 01:29pm
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 21:28)
köszi, át is állítottam


akartam javasolni, mert minden public
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 14 2014 01:30pm
Quote (zsansaccount @ 14 Jan 2014 21:23)
bazeg beírod h vismajor fb keresőbe, első találat


most akkor hogy hivják???????
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 01:30pm
Quote (RRC @ Jan 14 2014 07:30pm)
most akkor hogy hivják???????


kanalas romárió
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 14 2014 01:31pm
Quote (daneeka10 @ 14 Jan 2014 20:06)
en arra a jelenetre lennek kivancsi amikor visnek el kellett magyaraznia a csajanak hogy miert vis major a neve a facebookon es ez miert nem kurvara gaz


ezt én sem értem
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 14 2014 01:31pm
Quote (RRC @ 14 Jan 2014 21:30)
most akkor hogy hivják???????


keressél rá fb-n :D tamásnak amúgy

/becenévnek bennhagyta h vismajor, uh első találat mondom

This post was edited by zsansaccount on Jan 14 2014 01:32pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 14 2014 01:31pm
Quote (zsansaccount @ 14 Jan 2014 21:31)
keressél rá fb-n :D tamásnak amúgy


major tamás?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222326Next
Add Reply New Topic New Poll