d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev11920212223Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 17 2014 05:35am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2014 12:26)
??

csak azert mert a focit tobben nezik mint a teniszt, nem lesz oda a sportok dicsosege ^^

Abbol meg, hogy szerinted tobb erofeszites kell egy totalisan individual skill based jatek, mint egy teamgame professzionalis uzesehez, pontosan latszik, hogy fingod nincs rola, hogy mirol szol is a lol (vagy a tobbi moba), professzionalis szinten, csak gecinagy a pofad. Ezek az eberek otthagyjak az iskolat egyeteet nkat etc., egytt elnek egytt alszanak, es amellett hogy az individal skilljuk is top tier, meg a csapatmunkan is dolgozniuk kell, ami ezerszer nehezebb mint akarmi az sc2ben. inb4 2v2 vagy 3v3,, az egyaltalan nem ugyan az, es ezt te is pontosan tudod. Vagy arra gondolsz hogy a top teamek mogott rendes menedzsment van, es csak a gamelessel kell foglalkoznia egy pronak, az pedig csak azert van, mert ebben van penz. (mert nem ded gaem :XD )

A dreamhackhez meg meg hozzatennem, hogy egyaltalan nem szamit nagy eventnek lolban, miutan a riotnak van sajat bajnoksaga. Arrol nem is beszelve, hogy egy atlagos napon mindig a lol streaeket nezik a legtobben.


nem mintha barmelyikotok jatszott volna fel orat is a masik jatekaval XDDD
vagy barmelyikotok is jatszott volna professzionalis szinten akar egyikkel is

This post was edited by SummertimeClothes on Jan 17 2014 05:36am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2014 05:36am
egyebkent meg nevetek, fogalmad sincs, hogy mirol beszelsz jari
ugy csinalsz mintha sc2 progamerek nem hagynanak ott mindent, es nem elnenek ugy mint ahogy te leirtad a lolosokat, csak mar vagy tiz eve igy megy, semmi kulonos. Egyebkent meg en loloztam, dotaztam, tudom mirol szol a jatek, viszont neked fogalmad sincs, hogy mi kell ahhoz, hogy top tier legyel sc2-ben, meg azert daed gaem de meg mindig sc2-es jatekosok vannak e-sports earnings elen :D
Quote (SummertimeClothes @ 17 Jan 2014 12:35)
nem mintha barmelyikotok jatszott volna fel orat is a masik jatekaval XDDD
vagy barmelyikotok is jatszott volna professzionalis szinten akar egyikkel is


lehetek vagy lvl 10 lol-ban, de dota jobban tetszik, ugyhogy inkabb azzal jatszottam tobbet

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 17 2014 05:37am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2014 05:36am
Quote (SummertimeClothes @ Jan 17 2014 12:35pm)
nem mintha barmelyikotok jatszott volna fel orat is a masik jatekaval XDDD


Az eggyel jatszottam xd
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 17 2014 05:37am
Quote (SummertimeClothes @ 17 Jan 2014 13:35)
nem mintha barmelyikotok jatszott volna fel orat is a masik jatekaval XDDD
vagy barmelyikotok is jatszott volna professzionalis szinten akar egyikkel is


^^
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2014 05:37am
egyebkent en professzionalis jatekos vagyok top kek, kapok szponzorshipet a teamemtol
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2014 05:40am
csinalok egy e-sport teamet

ki akar benne lenni?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 17 2014 05:41am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2014 12:40)
csinalok egy e-sport teamet

ki akar benne lenni?


ott leszek
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 17 2014 05:51am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2014 12:40)
csinalok egy e-sport teamet

ki akar benne lenni?


én, de csak akkor ha kizárólag lolban csapatjuk
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 17 2014 06:07am
Sok a kid.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 17 2014 06:11am
hazaerek 10 perc mulva es lolozok egy hatalmasat season 4 oromere
Go Back To Magyar Topic List
Prev11920212223Next
Add Reply New Topic New Poll