Quote (jarabekg @ 17 Jan 2014 12:26)
??
csak azert mert a focit tobben nezik mint a teniszt, nem lesz oda a sportok dicsosege ^^
Abbol meg, hogy szerinted tobb erofeszites kell egy totalisan individual skill based jatek, mint egy teamgame professzionalis uzesehez, pontosan latszik, hogy fingod nincs rola, hogy mirol szol is a lol (vagy a tobbi moba), professzionalis szinten, csak gecinagy a pofad. Ezek az eberek otthagyjak az iskolat egyeteet nkat etc., egytt elnek egytt alszanak, es amellett hogy az individal skilljuk is top tier, meg a csapatmunkan is dolgozniuk kell, ami ezerszer nehezebb mint akarmi az sc2ben. inb4 2v2 vagy 3v3,, az egyaltalan nem ugyan az, es ezt te is pontosan tudod. Vagy arra gondolsz hogy a top teamek mogott rendes menedzsment van, es csak a gamelessel kell foglalkoznia egy pronak, az pedig csak azert van, mert ebben van penz. (mert nem ded gaem :XD )
A dreamhackhez meg meg hozzatennem, hogy egyaltalan nem szamit nagy eventnek lolban, miutan a riotnak van sajat bajnoksaga. Arrol nem is beszelve, hogy egy atlagos napon mindig a lol streaeket nezik a legtobben.
nem mintha barmelyikotok jatszott volna fel orat is a masik jatekaval XDDD
vagy barmelyikotok is jatszott volna professzionalis szinten akar egyikkel is
This post was edited by SummertimeClothes on Jan 17 2014 05:36am