en a 4esre szavaztam
most minden rendben van:
van egy baratnom aki kb tokeletes szamomra.
tegnap kaptam egy nagyon jo allasajanlatot, amire mar fel eve varok
a melo mellett van egy kis birtokom amibol kereshetek plusz penzt
jarok kezilabdazni, ahol egy nagyon jo csapatba vagyok. a csapattarsaim is velem egykoruak vagy idosebbek, ezert elfogadjak ha dolgozok es kihagyok egy ket edzest/meccset
van egy masik tarsasag akikkel kijarunk szurkolni a lanyok kezimeccsen meg a focimeccseken (a neonacik)
a legkozelebbi haverjaimnak is van munkaja vagy tanulnak igy mikor osszeulunk iszogatni/beszelgetni, sokkal felszabadultabbak vagyunk
amin meg valtoztatni kellene:
igaz 22vagyok es ez a helyzet meg annyira nem gazos, de mar nagyon szeretnek itthonrol elkoltozni es elkezdeni a teljesen onallo eletet. mert mar eljott az az idoszak , hogy en is nagyon szeretem szuleimet, meg terrmeszetesen ok is szeretnek, de akarva akaratlanul is pikkelunk egymasra mindenert. meg csak kerulgetjuk egymast, bar nem emlitik, de latom szivesen mondanak hogy huzz mar el itthonrol es kezdj valamit magaddal
