d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev119202122Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 9 2013 07:26pm
ma siker nap van
legyen 4
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 9 2013 07:31pm
Quote (Eoghan @ Apr 10 2013 01:26am)
ma siker nap van
legyen 4


ja ok, nyertem 4-5 rankedet egymas utan, [x] 6
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 10 2013 02:07am
en a 4esre szavaztam

most minden rendben van:
van egy baratnom aki kb tokeletes szamomra.
tegnap kaptam egy nagyon jo allasajanlatot, amire mar fel eve varok
a melo mellett van egy kis birtokom amibol kereshetek plusz penzt
jarok kezilabdazni, ahol egy nagyon jo csapatba vagyok. a csapattarsaim is velem egykoruak vagy idosebbek, ezert elfogadjak ha dolgozok es kihagyok egy ket edzest/meccset
van egy masik tarsasag akikkel kijarunk szurkolni a lanyok kezimeccsen meg a focimeccseken (a neonacik)
a legkozelebbi haverjaimnak is van munkaja vagy tanulnak igy mikor osszeulunk iszogatni/beszelgetni, sokkal felszabadultabbak vagyunk

amin meg valtoztatni kellene:
igaz 22vagyok es ez a helyzet meg annyira nem gazos, de mar nagyon szeretnek itthonrol elkoltozni es elkezdeni a teljesen onallo eletet. mert mar eljott az az idoszak , hogy en is nagyon szeretem szuleimet, meg terrmeszetesen ok is szeretnek, de akarva akaratlanul is pikkelunk egymasra mindenert. meg csak kerulgetjuk egymast, bar nem emlitik, de latom szivesen mondanak hogy huzz mar el itthonrol es kezdj valamit magaddal :)
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 02:21am
Esik az eső -2 jókedv 5 óráig.
Member
Posts: 4,532
Joined: Dec 26 2009
Gold: 271.57
Apr 21 2013 07:48am
lelkifúróm van
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 21 2013 07:54am
Quote (nimrod95 @ 21 Apr 2013 14:48)
lelkifúróm van


Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 21 2013 08:03am
a múltkori 4 után sikerült elérni az 5-t. Mondtam, hogy meglesz ez, csak túl kellett esni pár dolgon.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 21 2013 08:05am
zéró
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 21 2013 12:22pm
5, bár pár dolog hiányzik
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 21 2013 12:30pm
már 4-es, közeledik a nyár, és lehet akkorra 5-ös lesz ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev119202122Next
Add Reply New Topic New Poll