d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1192021222330Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 08:48am
Quote (bbaallaaggee @ 15 Mar 2013 16:44)
ez volt a topik mélypontja, gyakorolj önkritikát

üvöltő otromba butaságot írtál


Fejtsd ki kerlek.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 08:51am
Quote (Baleee @ 15 Mar 2013 15:48)
Fejtsd ki kerlek.


kevesebbet nem fogyaszt egy hasonló dízelnél, egy kicsit sem környezetbarátabb, ahogy autópályára keveredsz vele, az egekbe megy a fogyasztása, és kibaszott drága. a peugeot-citroen új dízel hibridjei rángatnak, nem lehet összehangolni a meghajtásukat, lexust nem engedhetsz meg magadnak, prius is 6szor annyiba kerül, mint bármi ugyan akkora, de priusznál jobb autó.

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 15 2013 08:51am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 15 2013 08:53am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 03:51pm)
kevesebbet nem fogyaszt egy hasonló dízelnél, egy kicsit sem környezetbarátabb, ahogy autópályára keveredsz vele, az egekbe megy a fogyasztása, és kibaszott drága. a peugeot-citroen új dízel hibridjei rángatnak, nem lehet összehangolni a meghajtásukat, lexust nem engedhetsz meg magadnak, prius is 6szor annyiba kerül, mint bármi ugyan akkora, de priusznál jobb autó.


Karotta kurvára meg van elégedve a priussal, winkler is azt vett a nővérének mert nyomnyom
németországból már elég jó árakon lehet behozatni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 15 2013 08:53am
Úgy látom balagénak már volt 78126763127863128763 autója, saját autókereskedése is van, szóval vouch dis guy.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 08:55am
Quote (Smat @ 15 Mar 2013 15:53)
Úgy látom balagénak már volt 78126763127863128763 autója, saját autókereskedése is van, szóval vouch dis guy.


így igaz

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 15 2013 08:57am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 15 2013 08:56am
rizses húsba a rizst külön kell megfőzni és a végén összekeverni vagy a pörköltbe kell belefőzni a rizst?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 08:56am
Quote (lacketto @ 15 Mar 2013 15:56)
rizses húsba a rizst külön kell megfőzni és a végén összekeverni vagy a pörköltbe kell belefőzni a rizst?


én külön főzném
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 08:56am
Quote (lacketto @ 15 Mar 2013 16:56)
rizses húsba a rizst külön kell megfőzni és a végén összekeverni vagy a pörköltbe kell belefőzni a rizst?


En kulon szoktam es a vegen meg osszeparolom egy kicsit, de a rizst is al dente fozom meg.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 15 2013 08:57am
ty, gondoltam hogy ez a legjobb topic a kérdésre
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 15 2013 09:00am
honda cr-vről mi a véleményed? bár nem a kevés fogyasztásáról híres
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222330Next
Add Reply New Topic New Poll