Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 03:51pm)
kevesebbet nem fogyaszt egy hasonló dízelnél, egy kicsit sem környezetbarátabb, ahogy autópályára keveredsz vele, az egekbe megy a fogyasztása, és kibaszott drága. a peugeot-citroen új dízel hibridjei rángatnak, nem lehet összehangolni a meghajtásukat, lexust nem engedhetsz meg magadnak, prius is 6szor annyiba kerül, mint bármi ugyan akkora, de priusznál jobb autó.
Karotta kurvára meg van elégedve a priussal, winkler is azt vett a nővérének mert nyomnyom
németországból már elég jó árakon lehet behozatni