Quote (xGurke @ Jan 7 2013 06:37pm)
mondjuk ezen röhögtem, hogy 3 embert bevittek egyből 72 órára, 2 közülük háziőrizetet kapott egy kis lökdösődésért, akiről meg videó felvétel van, hogy 2-3 százezer forint értékben lop biciklit, az hazamehet
össze kéne hozni valami hunsubos bicajtolvaj guildet
mennyi fg befolyna belőle geci, aztán azt kérhetnék rajtunk számon
ezt tényleg gáz amúgy
de hát a londonos részből tudjuk h a rendőrök mindenhol balfaszok
inb4 eg ypélda alapján általánosítottam az eégsz angol policet