d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Healthy Lifestyle
Prev1192021222329Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 01:59pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2012 21:56)
ezt lehet hogy visszavonom ha tovabb ittlesznek az agytrosztok


Tönkreteszik a topicom, y. :( Már láttam, hogy ez lesz, ha elkezdődik ez a vega majomkodás. :/

Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2012 21:59)
nincs kerdesunk takarodj


Ha lehet minél előbb.

This post was edited by Baleee on Sep 19 2012 02:00pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 02:00pm
Quote (daneeka10 @ 19 Sep 2012 21:53)
kihalt volna a bús picsába minden második állat ha így gondolkodna, ölni természetes


kérlek pontosítsd a mondandód alanyát:
ha az állatok "gondolkodnának" így, vagy ha az ember?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 02:03pm
Amúgy ennek nyithatnál topicot Tass.
Ez is érdekes téma és lehetne róla beszélni, csak épp nem kapcsolódik már teljesen ehhez

Azt is faszságnak tartom, hogy az evolúciót vonod kétségbe az istenek(?) helyett
Ha isten teremtette a földet akkor ki teremtette istent?!? xdxd

nyiss topicot
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 02:03pm
Vega témát lehet itt folytatni: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64640134&f=129
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 02:06pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 22:03)
Amúgy ennek nyithatnál topicot Tass.
Ez is érdekes téma és lehetne róla beszélni, csak épp nem kapcsolódik már teljesen ehhez

Azt is faszságnak tartom, hogy az evolúciót vonod kétségbe az istenek(?) helyett
Ha isten teremtette a földet akkor ki teremtette istent?!? xdxd

nyiss topicot

Van egy szintén Asimov írás (mostanság tőle olvastam több könyvet, nyilván most ő van emlékezetbe jobban), az a címe, hogy : Az utolsó kérdés . Érdekes egy novella. Rövid, asszem 8-10 oldal az egész.
Link: ht tp://kriszcson. blog ter.hu/384276/asimov_az_utolso_kerdes - szóközt szedjétek ki, nem tudom szenved-e, nem próbáltam, de ált ilyen blogos szaroknál editeli a linket. Elején meg a végén van egy kis duma, az nem lényeg.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 19 2012 02:07pm
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 08:43pm)
nézz meg egy videót egy aratásról és egy vágóhídról.
ha nem látod a különbséget, akkor nem fontos erről tovább beszélgetnünk.
ha látod a különbséget, akkor megválaszoltam a kérdésedet.


hidd el ez pszichés... ha vágóhídon nőttél volna fel, akkor egy disznó levágása ugyanannyira viselne meg mint egy körte összetaposása.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 02:08pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 22:03)
Amúgy ennek nyithatnál topicot Tass.
Ez is érdekes téma és lehetne róla beszélni, csak épp nem kapcsolódik már teljesen ehhez

Azt is faszságnak tartom, hogy az evolúciót vonod kétségbe az istenek(?) helyett
Ha isten teremtette a földet akkor ki teremtette istent?!? xdxd

nyiss topicot


Istennek az az egyik definíciója, hogy nem teremtette senki.
ami az ateista filozófiával megegyezik. (régen volt egy pontban egy kis anyag, ami az anyagból lett...)

ha Darwin értett volna a valószínűség számításhoz, akkor nem hordott volna össze ennyi hülyeséget.

cikk, a Darwinizmus elakadt:
http://www.evangelikus.hu/lapszemle_2009-2011/a-darwinizmus-elakadt-2013-oesszeomlik-az-evolucioelmelet

nem istenről szól - intelligent design.

az evolúciót elméletét (ELMÉLET!!!) csak azok pártolják, akik félnek Istenről gondolkodni.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 02:09pm
Quote (anyd @ 19 Sep 2012 22:07)
hidd el ez pszichés... ha vágóhídon nőttél volna fel, akkor egy disznó levágása ugyanannyira viselne meg mint egy körte összetaposása.


az előző oldalon linkelt első videóban, kb az 5-ik perc környékén említi.
megszokás.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 19 2012 02:10pm
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 09:08pm)
Istennek az az egyik definíciója, hogy nem teremtette senki.
ami az ateista filozófiával megegyezik. (régen volt egy pontban egy kis anyag, ami az anyagból lett...)

ha Darwin értett volna a valószínűség számításhoz, akkor nem hordott volna össze ennyi hülyeséget.

cikk, a Darwinizmus elakadt:
http://www.evangelikus.hu/lapszemle%5F2009-2011/a-darwinizmus-elakadt-2013-oesszeomlik-az-evolucioelmelet

nem istenről szól - intelligent design.

az evolúciót elméletét (ELMÉLET!!!) csak azok pártolják, akik félnek Istenről gondolkodni.


mindjárt idekvótolom a világ teremtését!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 02:13pm
Quote (TassassinHc @ 19 Sep 2012 22:08)
Posts by this user are blocked.


Ezzel kapcsolatban fel lehet ugyanúgy hozni ellentétnek Hawking könyveit, aki az ellenkező oldalt képviseli.


A szkepticizmus pedig arra épít, hogy ameddig valamire nincs bizonyíték, addig nem fogadja el, legalább is a tudományos szkepticizmus, a filozófiai meg arra, hogy képes lehet-e egy ember arra, hogy birtokolja a tökéletes igazságot illetve mi indokolja az igazságát. <-- /e: ezt csak úgy mellékesen tettem hozzá, hogy nem feltétlen kell egyből elhinni egyik oldalt sem.



This post was edited by Baleee on Sep 19 2012 02:14pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222329Next
Add Reply New Topic New Poll