Quote (Senee @ 19 Sep 2012 22:03)
Amúgy ennek nyithatnál topicot Tass.
Ez is érdekes téma és lehetne róla beszélni, csak épp nem kapcsolódik már teljesen ehhez
Azt is faszságnak tartom, hogy az evolúciót vonod kétségbe az istenek(?) helyett
Ha isten teremtette a földet akkor ki teremtette istent?!? xdxd
nyiss topicot
Istennek az az egyik definíciója, hogy nem teremtette senki.
ami az ateista filozófiával megegyezik. (régen volt egy pontban egy kis anyag, ami az anyagból lett...)
ha Darwin értett volna a valószínűség számításhoz, akkor nem hordott volna össze ennyi hülyeséget.
cikk, a Darwinizmus elakadt:
http://www.evangelikus.hu/lapszemle_2009-2011/a-darwinizmus-elakadt-2013-oesszeomlik-az-evolucioelmeletnem istenről szól - intelligent design.
az evolúciót elméletét (ELMÉLET!!!) csak azok pártolják, akik félnek Istenről gondolkodni.