d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1192021222378Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 27 2012 10:00am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 27 2012 05:57pm)
nemtudok játszani x napig a fasszopó kolis net miatt. wat do


add kölcsön az accountodat, hogy kipróbálhassam és cserébe fejlődök+farmolok neked

Quote (Saenchai @ Aug 27 2012 05:59pm)
add meg a felhasználóneved/jelszavad, és addig legalább engem boldoggá teszel

lassúbökés vagyok :c

This post was edited by cowding on Aug 27 2012 10:00am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2012 10:41am
Quote (cowding @ Aug 27 2012 06:00pm)
add kölcsön az accountodat, hogy kipróbálhassam és cserébe fejlődök+farmolok neked


lassúbökés vagyok :c


mindegy, mesh úgy is dodzsol :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 27 2012 11:11am
Quote (Saenchai @ Aug 27 2012 05:41pm)
mindegy, mesh úgy is dodzsol :D


most fateromnál játszok, este 10től oda tudom adni ha kell mert akkor tuti nemlesz már rendes netem reggelig. viszont akkor az egyetlen high level karimmal kell játszanod és nem kezdhetsz újat!
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 27 2012 11:18am
kipróbáltam a sPvP-t, nagyon fasza!
két csapat van, max 8v8 ahogy elnéztem
amelyik csapat előbb eléri az 500 pontot az nyer. pont jár controlpointok elfoglalásáért, enemy/npc öléséért stb stb

mindenki lvl 80 és az összes létező skillt megkapja! ezen kívül mindenki pvp itemeket kap (kb a legjobb cuccok a játékban), van egy pvp vendor, ahol ingyen vehetsz cuccokat magadnak
szóval tényleg teljesen egyenlő mindenki, csak a csapat stratégiája és az egyéni ügyesség számít (aka nem kell 800 órát farmolnod hogy tudjál pvpzni / nem kell 500 eurot itemekre költened)
lvl 2-től lehet menni, szóval aki teljesen telibeszarja a játék pve részét, az kb egyből mehet is pvpzni

csináltam pár shotot is:

első pvp meccs, nyertünk


másodiknál kiszoptunk csúnyán (az a renegado elég jól tolta)


ez pedig egy fight közben készült kép, random cápák is beszálltak a buliba (itt is gecire kikaptunk)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2012 11:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 27 2012 07:11pm)
most fateromnál játszok, este 10től oda tudom adni ha kell mert akkor tuti nemlesz már rendes netem reggelig. viszont akkor az egyetlen high level karimmal kell játszanod és nem kezdhetsz újat!


igazából csak ki szeretném próbálni, hogy milyen maga a játék
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2012 11:19am
Quote (farki @ Aug 27 2012 07:18pm)
kipróbáltam a sPvP-t, nagyon fasza!
két csapat van, max 8v8 ahogy elnéztem
amelyik csapat előbb eléri az 500 pontot az nyer. pont jár controlpointok elfoglalásáért, enemy/npc öléséért stb stb

mindenki lvl 80 és az összes létező skillt megkapja! ezen kívül mindenki pvp itemeket kap (kb a legjobb cuccok a játékban), van egy pvp vendor, ahol ingyen vehetsz cuccokat magadnak
szóval tényleg teljesen egyenlő mindenki, csak a csapat stratégiája és az egyéni ügyesség számít (aka nem kell 800 órát farmolnod hogy tudjál pvpzni / nem kell 500 eurot itemekre költened)
lvl 2-től lehet menni, szóval aki teljesen telibeszarja a játék pve részét, az kb egyből mehet is pvpzni

csináltam pár shotot is:

első pvp meccs, nyertünk
http://i.imgur.com/BKFtl.jpg

másodiknál kiszoptunk csúnyán (az a renegado elég jól tolta)
http://i.imgur.com/Tjjgr.jpg

ez pedig egy fight közben készült kép, random cápák is beszálltak a buliba (itt is gecire kikaptunk)
http://i.imgur.com/rKY0C.jpg


az a grafika odaverős :D
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 27 2012 11:27am
Quote (Saenchai @ 27 Aug 2012 18:19)
az a grafika odaverős :D


minden lowon van :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2012 11:30am
Quote (farki @ Aug 27 2012 07:27pm)
minden lowon van :D


nekem se bírna jobbat a gép imo :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 27 2012 11:31am
Quote (farki @ Aug 27 2012 05:18pm)
kipróbáltam a sPvP-t, nagyon fasza!
két csapat van, max 8v8 ahogy elnéztem
amelyik csapat előbb eléri az 500 pontot az nyer. pont jár controlpointok elfoglalásáért, enemy/npc öléséért stb stb

mindenki lvl 80 és az összes létező skillt megkapja! ezen kívül mindenki pvp itemeket kap (kb a legjobb cuccok a játékban), van egy pvp vendor, ahol ingyen vehetsz cuccokat magadnak
szóval tényleg teljesen egyenlő mindenki, csak a csapat stratégiája és az egyéni ügyesség számít (aka nem kell 800 órát farmolnod hogy tudjál pvpzni / nem kell 500 eurot itemekre költened)
lvl 2-től lehet menni, szóval aki teljesen telibeszarja a játék pve részét, az kb egyből mehet is pvpzni

csináltam pár shotot is:

első pvp meccs, nyertünk
http://i.imgur.com/BKFtl.jpg

másodiknál kiszoptunk csúnyán (az a renegado elég jól tolta)
http://i.imgur.com/Tjjgr.jpg

ez pedig egy fight közben készült kép, random cápák is beszálltak a buliba (itt is gecire kikaptunk)
http://i.imgur.com/rKY0C.jpg


mik ezek a gecis cápák
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 27 2012 11:34am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 27 2012 07:11pm)
most fateromnál játszok, este 10től oda tudom adni ha kell mert akkor tuti nemlesz már rendes netem reggelig. viszont akkor az egyetlen high level karimmal kell játszanod és nem kezdhetsz újat!


énis jáchatok? :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222378Next
Add Reply New Topic New Poll