kipróbáltam a sPvP-t, nagyon fasza!
két csapat van, max 8v8 ahogy elnéztem
amelyik csapat előbb eléri az 500 pontot az nyer. pont jár controlpointok elfoglalásáért, enemy/npc öléséért stb stb
mindenki lvl 80 és az összes létező skillt megkapja! ezen kívül mindenki pvp itemeket kap (kb a legjobb cuccok a játékban), van egy pvp vendor, ahol ingyen vehetsz cuccokat magadnak
szóval tényleg teljesen egyenlő mindenki, csak a csapat stratégiája és az egyéni ügyesség számít (aka nem kell 800 órát farmolnod hogy tudjál pvpzni / nem kell 500 eurot itemekre költened)
lvl 2-től lehet menni, szóval aki teljesen telibeszarja a játék pve részét, az kb egyből mehet is pvpzni
csináltam pár shotot is:
első pvp meccs, nyertünk

másodiknál kiszoptunk csúnyán (az a renegado elég jól tolta)

ez pedig egy fight közben készült kép, random cápák is beszálltak a buliba (itt is gecire kikaptunk)
