d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Elektronikus Zene Topic
Prev1192021222335Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 15 2011 09:08am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 15 2011 09:10am
mondjatok nekem jó kis dallamos full ont

pl: sesto sento - pumpkin, moby lift me up (sesto sento remix)

és ehhez hasonlók
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 15 2011 09:12am
Quote (Nerz8 @ 15 May 2011 16:10)
mondjatok nekem jó kis dallamos full ont

pl: sesto sento - pumpkin, moby lift me up (sesto sento remix)

és ehhez hasonlók


http://www.youtube.com/watch?v=QURu9ODbu04&feature=
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 15 2011 09:13am
Quote (ElCapitano @ 15 May 2011 16:12)


belepörgettem, jónak tűnik. MOAR ilyesmik.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 15 2011 09:18am
Quote (Nerz8 @ 15 May 2011 16:13)
belepörgettem, jónak tűnik. MOAR ilyesmik.


ez mondjuk inkább goa, de jó trekk

http://www.youtube.com/watch?v=V-0FwUHoxIE
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 15 2011 09:27am
Quote (ElCapitano @ 15 May 2011 16:18)
ez mondjuk inkább goa, de jó trekk

http://www.youtube.com/watch?v=V-0FwUHoxIE


mondjuk ipodra akarom ezeket és mire kikeresem w*rezen a 320kbps web megjelenést, megőszülök :<
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 16 2011 03:53am
Quote (Nerz8 @ May 15 2011 05:10pm)
mondjatok nekem jó kis dallamos full ont

pl: sesto sento - pumpkin, moby lift me up (sesto sento remix)

és ehhez hasonlók


amit te keresel az az izraeli dizsifullon :D

Didrapest
Electro sun
Vibe Tribe
Indra
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 16 2011 03:54am
Quote (Saenchai @ 16 May 2011 10:53)
amit te keresel az az izraeli dizsifullon :D

Didrapest
Electro sun
Vibe Tribe
Indra


ty, rákeresek.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 16 2011 03:59am
Quote (Nerz8 @ May 16 2011 11:54am)
ty, rákeresek.


gyere 28-án bulizni,ilyen dallamos fullonok lesznek egész éjszaka :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 16 2011 04:01am
Quote (Saenchai @ 16 May 2011 10:59)
gyere 28-án bulizni,ilyen dallamos fullonok lesznek egész éjszaka :D


21-én megyek zúzni, aztán utána nem is nagyon leszek itt pesten. pedig egyszer jó lenne :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222335Next
Add Reply New Topic New Poll