d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1192021222335Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:29am
Quote (josheide @ Mar 9 2011 04:27pm)
Milyen felhőtlen életed lehet, tök mindegy hányszor kúrnak meg a modok mindig vissza fogsz járni.

Igazából most legalább tudjuk, hogy mi az accod, bár valószinüleg legközelebb is felismernénk a hihetetlen gfx skilljeid, vagy a pókertudásod.


irigykedj
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 9 2011 08:29am
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 04:23pm)
látom nem érted... mániákusan állítod, hogy "jaaj szegény új"

úgyanúgy elvárom attól aki régi, hogy csak akkor postoljon "ISO"-t vagy "HELP"-t topicot amikor ténylegesen szüksége van rá...

értsd : az eth titan uppolásának receptjét kb 2 mp alatt meg lehet találni a neten... ráadásul nem is kell nagyon sok oldalt ismerni... classic battle net-n szinte MINDEN fenn van amit a diablo-ban tudni kell, lehet....

na nehogymár én fáradjak azért 1 percet is amíg ő nem képes ugyanerre...


A régiektől el lehet várni, ismerik a járást pontosan tudják, mit hol kell megkérdezni, ellentétben az újakkal .. ?
Senki nem várja el, hogy keresd ki neki : )))))) ha nem tudod a választ csak ne anyázd le : )
Majd aki fejből tudja az leírja neki, ergo senki sem keresgélt : )
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 9 2011 08:29am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:24)
pff de szánalmas vagy


mintha ha te nem tenyerelnél a report gombra,és pmelgetnéd a modokat,hogy jaj ez a bácsi csúnyát mondott rám :cry:

aztán meg beírod,hogy HAHA OWNED KAPTÁL 10%OT EZT IS NEKEM KÖSZÖNHETED TE SENKI,OLYAN SZÓRAKOZTATÓ VAGY MIKOR SÍRSZ ASDASFSADASFSAFA


mindezt habzó szájjal.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 9 2011 08:30am
Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 15:29)
Az a baj, hogy nem "süllyedsz" le a szintjükre, hanem saját magadat járatod le, miközben azt gondolod, hogy de jól megmondtad.
Én nem ítélkezek senki felett, de ha annyian mondják, hogy a stílusod nem megfelelő ( itt nem részletezném, velem igaz még nem voltál bunkó, de régebbről is emlékszem
nem kedves beszólásokra, ok nélkül ) akkor lehet el kéne gondolkodni azon, hogy vagy beilleszkedsz, amit mostmár kurva nehéz lesz, vagy elmész ( minden rosszindulat nélkül mondom ),
mert a 100 akárhány ember nem fog te hozzád alkalmazkodni, és addig csak egymás baszogatása fog menni, mert a tömeggel szemben egyszerüen nem győzhetsz.
Nem tudom, hogy érthető e amit mondani akarok, de a tl;dr talán az lenne, hogyha el akarod magad fogadtatni, akkor ahhoz változtatnod kell, ha nem akarod magad elfogadtatni, akkor
viszont nem látom az értelmét hogy mit csinálsz itt.


hagyjad már, úgysem fogja megérteni.
természetesen mi vagyunk a szarok.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 9 2011 08:30am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 15:29)
this :P

én érdekes módon sose voltam a te értelmezésed szerint "új"

sose talált be senki, hogy egy farok vagyok :D vagy ha igen annak is megvolt az oka és nem voltam végtelenségig felháborodva rajta


te farok
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:30am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 16:29)
Sokmindent könnyebben előásunk mi, ezzel egyet kell értenem Lindával.

Ha meg már úgyis itt rohadunk a fórumon, valakinek csak van pár szabad másodperce.


az a másik amúgy, hogy hiába 20 értelmetlen post, a válasz általában megkapján 5-10 percen belül ilyen kérdésekre... a probléma ott van hogy elkezdenek rinyálni még így is, hogy jaaaj miért kell 20 felesleges spam... pedig a választ már rég megkapták
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:31am
Quote (H4xooR @ Mar 9 2011 04:29pm)
mintha ha te nem tenyerelnél  a report gombra,és pmelgetnéd a modokat,hogy jaj ez a bácsi csúnyát mondott rám :cry:

aztán meg beírod,hogy HAHA OWNED KAPTÁL 10%OT EZT IS NEKEM KÖSZÖNHETED TE SENKI,OLYAN SZÓRAKOZTATÓ VAGY MIKOR SÍRSZ ASDASFSADASFSAFA


mindezt habzó szájjal.


tipikusan magadból indulsz ki, mint arabtomi :) és annyira leszarom ezt az oldalt már, hogy azt ti el se tudjátok hinni xd
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 9 2011 08:31am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:31)
tipikusan magadból indulsz ki, mint arabtomi :) és annyira leszarom ezt az oldalt már, hogy azt ti el se tudjátok hinni xd


értjük. akkor miért vagy itt?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 08:32am
Akkor szeretnék egy rövid idézeted bevágni Petitől:

2009.07.31. 17:07:11 Tomi [c=0][a=11]"Petike"Punk & Rolll"d(^.^)b"[/a][/c] {Írj ha vagy kicsim(L} látom letörölsz tiltasz mindenhonnan..... sajnálom tomi azt hittem anamy vagy akit mindenél jobban utálok itt azért cisnáltam..... ha tom h tevagy te is tod..... egy szoval bocsánat remélem megbocsátasz :cry: szia :(
2009.07.31. 17:07:30 [c=0][a=11]"Petike"Punk & Rolll"d(^.^)b"[/a][/c] {Írj ha vagy kicsim(L} Tomi helóóóó
2009.07.31. 17:07:35 [c=0][a=11]"Petike"Punk & Rolll"d(^.^)b"[/a][/c] {Írj ha vagy kicsim(L} Tomi tomiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2009.07.31. 17:07:40 [c=0][a=11]"Petike"Punk & Rolll"d(^.^)b"[/a][/c] {Írj ha vagy kicsim(L} Tomi hiányoztál már
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 9 2011 08:32am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:31)
tipikusan magadból indulsz ki, mint arabtomi :) és annyira leszarom ezt az oldalt már, hogy azt ti el se tudjátok hinni xd


igen,engem mindenki arról ismer,hogy reportolok mindenkit és aztán mások orra alá dörgölöm. ha meg annyira leszarod az oldalt,akkor miért jössz vissza újra meg újra?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222335Next
Add Reply New Topic New Poll