Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 15:29)
Az a baj, hogy nem "süllyedsz" le a szintjükre, hanem saját magadat járatod le, miközben azt gondolod, hogy de jól megmondtad.
Én nem ítélkezek senki felett, de ha annyian mondják, hogy a stílusod nem megfelelő ( itt nem részletezném, velem igaz még nem voltál bunkó, de régebbről is emlékszem
nem kedves beszólásokra, ok nélkül ) akkor lehet el kéne gondolkodni azon, hogy vagy beilleszkedsz, amit mostmár kurva nehéz lesz, vagy elmész ( minden rosszindulat nélkül mondom ),
mert a 100 akárhány ember nem fog te hozzád alkalmazkodni, és addig csak egymás baszogatása fog menni, mert a tömeggel szemben egyszerüen nem győzhetsz.
Nem tudom, hogy érthető e amit mondani akarok, de a tl;dr talán az lenne, hogyha el akarod magad fogadtatni, akkor ahhoz változtatnod kell, ha nem akarod magad elfogadtatni, akkor
viszont nem látom az értelmét hogy mit csinálsz itt.
hagyjad már, úgysem fogja megérteni.
természetesen mi vagyunk a szarok.