d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev11920212223122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 24 2010 04:25pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 23:23)
én ma auto-n röhögtem, verik a mellüket a europefagek mert meghalt valami japán tesztpilóta németországban, according to 4chan: 400k$ lexus vs 100k$ bmw, lexus lfa-ban meghalt a csávó, 3as bmwben mindketten túlélték, 100al ment mindkét kocsi, tökéletes frontális ütközés. és csak 4chanon láttam vért, pedig leadták még rtl híradoban is a balesetet


100 vs 100 frontális ütközést túl lehet élni?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 24 2010 04:29pm
Quote (Imdeth @ 25 Jun 2010 00:25)
100 vs 100 frontális ütközést túl lehet élni?


autófüggő mint látszik

btw igen. mind2 kocsi 100ról 0ra lassul, tehát közhiedelemmel ellentétben ha 2 kocsi egymásnak megy szembe 100al akkor az nem egyenlő azzal mintha 200al menne álló akadályba.

100al meg bár necces, de túl lehet élni egy ütközést, 3as bmw 5 csillagos töréstesztes de nem egy biztonságbajnok. azt mégis megmaradtak benne
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 24 2010 06:57pm
voltam ma dolgozni.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 24 2010 11:16pm
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 23 2010 09:41pm)
1 hét mulva meló nyár végéig


2 hónapja meló decemberig
WHO IS AWSUM???? (inb4 állandó munkahelyjel rendelkezők)

de hogy ontopic legyek:
ma kerítésoszlopokat kellett kiszednem szúrós faszom fák közül a tűző napon

ennek az az eredménye hogy leégett a karom mint a szar, a lábam tiszta seb, és a pöcsömön is bogarak folynak
de legalább csak 1 kullancsot találtam
tiszta mázlista vagyok \o/
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 25 2010 12:20am
Quote (uberpro123 @ 25 Jun 2010 02:57)
voltam ma dolgozni.


ügyes vagy ... 1 fűszálat kitéptél a földből ? nagy teljesítmény lehetett ... GZ
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 25 2010 09:58am
voltam délután úszni
Member
Posts: 13,076
Joined: Jun 18 2008
Gold: 82,677.38
Warn: 10%
Jun 25 2010 10:37am
szedtem cseresznyét kb 1 ora alatt fél kilot sok volt a rodhadt :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 25 2010 10:50am
Quote (Flutter @ 25 Jun 2010 06:16)
2 hónapja meló decemberig
WHO IS AWSUM???? (inb4 állandó munkahelyjel rendelkezők)

de hogy ontopic legyek:
ma kerítésoszlopokat kellett kiszednem szúrós faszom fák közül a tűző napon

ennek az az eredménye hogy leégett a karom mint a szar, a lábam tiszta seb, és a pöcsömön is bogarak folynak
de legalább csak 1 kullancsot találtam
tiszta mázlista vagyok \o/


asfaeeqaljgregwgeőogaeafef ef
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 25 2010 10:51am
Quote (Nerz8 @ Jun 25 2010 04:50pm)
asfaeeqaljgregwgeőogaeafef ef


halynal
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 25 2010 10:52am
Quote (slomex001 @ 25 Jun 2010 18:37)
szedtem cseresznyét kb 1 ora alatt fél kilot  sok volt a  rodhadt :(


rothat máj
Go Back To Magyar Topic List
Prev11920212223122Next
Add Reply New Topic New Poll