d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev11920212223381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Aug 23 2010 10:49am
Quote (Sanyika @ Aug 23 2010 04:43pm)
magican-t hogy érdemes statolni?

/e miaz a critical flux?


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=32160531

Olvasd el :)
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Aug 23 2010 12:08pm
Quote (lMaD @ 23 Aug 2010 18:49)


a fluxos dologra kaptam választ a másikra nem :(
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 23 2010 01:17pm
Quote (Sanyika @ 23 Aug 2010 20:08)
a fluxos dologra kaptam választ a másikra nem :(


Profilomban alul találsz pár dolgot. ;)

De hogy ne kelljen keresgélned ¤ http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=23918666&f=129


This post was edited by Psyclon on Aug 23 2010 01:18pm
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Aug 23 2010 01:22pm
Quote (Psyclon @ 23 Aug 2010 21:17)
Profilomban alul találsz pár dolgot. ;)

De hogy ne kelljen keresgélned ¤ http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=23918666&f=129


a guidedet megtaláltam de csak az elsö 10 pontot tudtam elosztani. a továbbiakat hogy érdemes?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 23 2010 01:28pm
Quote (Sanyika @ 23 Aug 2010 21:22)
a guidedet megtaláltam de csak az elsö 10 pontot tudtam elosztani. a továbbiakat hogy érdemes?


Pure int.

Magenál ez egyértelmű :)
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Aug 23 2010 01:29pm
Quote (Psyclon @ 23 Aug 2010 21:28)
Pure int.

Magenál ez egyértelmű :)


köszi. csak kicsit kevés az élete.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 23 2010 01:44pm
Quote (Sanyika @ 23 Aug 2010 21:29)
köszi. csak kicsit kevés az élete.



:) Majd rá érzel a dolgokra.
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,709.42
Trader: Trusted
Aug 23 2010 02:38pm
Quote (Sanyika @ 23 Aug 2010 21:29)
köszi. csak kicsit kevés az élete.


Arra van a heal charm... :)

Azzal könnyű visszatölteni az életet magedzsel, ezért nem kell mass life. ^^
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Aug 23 2010 03:12pm
Quote (LindaPpP @ 23 Aug 2010 15:28)
Köszi, remélem én is, hogy 2.000fg + ! = ]

(neked is köszönöm a price checket Ateec)

És gratulálok nektek a +1hez.. nekem még 1et sem sikerült összehoznom de már rajta vagyok a dolgon !


Jer Át a SD-be és adok neked free cuccot MQra :) és vissza se kelll adnod :)
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 23 2010 08:05pm
Quote (Ateec @ Aug 23 2010 11:12pm)
Jer Át a SD-be és adok neked free cuccot MQra :) és vissza se kelll adnod :)


Nem lenne pofám ilyen hamar lelépni

de azért köszönöm .... :(

Go Back To Magyar Topic List
Prev11920212223381Next
Closed New Topic New Poll