Quote (ecneB @ Jun 21 2010 09:14pm)
Most mondjam azt, hogy lerí a sötétség a fejéről, amit a merci és a két kilo smink sem tűntet el?
Én próbáltam megfogalmazni szépen..
mért baj az ha mercije van? ha valakinek mercije van , az biztos hülye ?
a smink oké , de bulizni voltunk , szóval kicsit adott magára , mert mostanába nem nagyon járunk