Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 15:46)
nem fizetek érte
nem fizetek érte
ja hogy csak igered az fg-t de nem kuldod el?
Quote (sylKE @ 30 May 2010 15:46)
ok
akkor én most sunyimarcellt simán kizárnám a gecibe
ugyse nyer azzal a fossal de igazad van
This post was edited by kriza on May 30 2010 08:47am