d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1192021222365Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 30 2010 08:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2010 16:43)
az úgy nem dicsőség ha fizetsz érte.


nem fizetek érte

Quote (kriza @ 30 May 2010 16:43)
menj innen es ne gyere vissza

/e: nem nyersz semmit amugy. meg most szolok mielott elkoltod az osszes fg-d szavazatokra


nem fizetek érte
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 08:46am
Quote (Rezs @ 30 May 2010 15:45)
..


Te aztán Tesó vagy a népnek rezs :D

This post was edited by banyek on May 30 2010 08:48am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 30 2010 08:46am
Quote (Dekamerron @ May 30 2010 02:37pm)
[x]sunnymarcell
This guy donate us fg so we write here
[x]sunnymarcell
I dont even know whats this?
:banana:


ok
akkor én most sunyimarcellt simán kizárnám a gecibe
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 08:47am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 15:46)
nem fizetek érte



nem fizetek érte


ja hogy csak igered az fg-t de nem kuldod el?

Quote (sylKE @ 30 May 2010 15:46)
ok
akkor én most sunyimarcellt simán kizárnám a gecibe


ugyse nyer azzal a fossal de igazad van

This post was edited by kriza on May 30 2010 08:47am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 08:47am
Szomorú, hogy egy ilyen barátságos megmérettetésen is tudtok nyomorék lenni. Szánalmas
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 30 2010 08:48am
Quote (sylKE @ 30 May 2010 15:46)
ok
akkor én most sunyimarcellt simán kizárnám a gecibe


én hunsubról is kizárnám.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 30 2010 08:48am
Quote (Sorvatkutyuska @ May 30 2010 02:47pm)
Szomorú, hogy egy ilyen barátságos megmérettetésen is tudtok nyomorék lenni. Szánalmas


bagázs
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 30 2010 08:48am
Quote (kriza @ 30 May 2010 16:47)
ja hogy csak igered az fg-t de nem kuldod el?


nem ígértem donatet senkinek

Quote (sylKE @ 30 May 2010 16:46)
ok
akkor én most sunyimarcellt simán kizárnám a gecibe


és predit nem?
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 08:48am
Quote (Nerz8 @ 30 May 2010 15:48)
én hunsubról is kizárnám.


:D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 08:49am
Quote (sylKE @ 30 May 2010 16:48)
bagázs


tudtok nyomorék lenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222365Next
Add Reply New Topic New Poll