Quote (-joey- @ Dec 25 2009 10:12am)
Hát, ha leírsz nekem akár egy pozitív dolgot, amit rici a jsp-ért tett, akkor nem forszírozom tovább, hogy miért nem szabad innen bannolni, és miért csinálhat amit akar.
De gyanítom, hogy az LS-bug miatt egyeztek ki. Njag gondolom nem jött rá, hogyan csinálta, és kellett az info, hogy patchelhesse.
Flame és flame között meg szerintem nincs különbség, mármint aközött, hogy topicról van szó vagy hsz-ről. Plusz minden topic potenciális flametopic. Még az is, amiben boldog karácsonyt kívánnak.
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38353352&p=253167452lehet hogy azert, meg mondjuk ebben is lehet valami
