d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev11920212223197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 25 2009 03:42am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 10:12am)
Hát, ha leírsz nekem akár egy pozitív dolgot, amit rici a jsp-ért tett, akkor nem forszírozom tovább, hogy miért nem szabad innen bannolni, és miért csinálhat amit akar.

De gyanítom, hogy az LS-bug miatt egyeztek ki. Njag gondolom nem jött rá, hogyan csinálta, és kellett az info, hogy patchelhesse.

Flame és flame között meg szerintem nincs különbség, mármint aközött, hogy topicról van szó vagy hsz-ről. Plusz minden topic potenciális flametopic. Még az is, amiben boldog karácsonyt kívánnak.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38353352&p=253167452
lehet hogy azert, meg mondjuk ebben is lehet valami :unsure:
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 03:51am
Quote (Janou @ Dec 25 2009 10:36am)
ezt kikérem magamnak, tudod nagyon jól, hogy nem így van.

érdekes módon a százakárhány postod alatt és az előző x évben nem volt az

legalább joeyt oltanád, nem az oldalt minősítenéd


oltja ö magát eléggé
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 25 2009 03:55am
Quote (ElCapitano @ 25 Dec 2009 10:39)
Szerintem csak simán van valami jelzőrendszer rá, pmet tuti nem kapnak. Pl ha nyitsz egy flametopicot, reportold warezért és a küldföldi mod jön, megnézi, semmi warez akkor ok. Vagy ha pornót akarsz postolni akkor olyan tárhelyre rakd ahonnan lehet törölni, aztán nyisd meg a topicot, reportold magad spamért és le se fogják szarni, aztán persze töröld ki a tárhelyről és hiába kvótolnak. :P


Imo egy ugyanolyan "hely" van a reportoknak, mint a mediknek van a requestre, aztán megy valami mod kipipálja és elintézi, hogy ne menjen oda másik mod is


Ne hányjátok már tele a topicot, LS topicban sem drámáztok, itt se tegyétek.
Member
Posts: 22,623
Joined: Feb 9 2008
Gold: 207.00
Dec 25 2009 04:31am
pl a poker welcher vagy ut scamert meg hasonlokert miert nem kap valaki legalabb warnt ha mar scammer tagot nem?
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 25 2009 04:56am
Engem az izgat, hogy rici miért nincs bannolva mutlival meg r3m3dy ill. <ez a rész fail akkor>

This post was edited by Aston on Dec 25 2009 05:23am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2009 05:02am
Quote (Aston @ Dec 25 2009 11:56am)
Engem az izgat, hogy rici miért nincs bannolva mutlival meg r3m3dy ill. múltkor lacustól miért vettek el 27K fg-t.


Nem a haverjátol vettek el?
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 25 2009 05:05am
Quote (Vismajor @ Dec 25 2009 12:02pm)
Nem a haverjátol vettek el?


én úgy tudom m4yst3rtől

láttam 1 topicját h repayelni szeretne, most vagy benne volt a buliban, vagy hasonlóan járt mint én és nincs más kiút
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 25 2009 05:05am
Quote (DontCryPlz @ 25 Dec 2009 11:31)
pl a poker welcher vagy ut scamert meg hasonlokert miert nem kap valaki legalabb warnt ha mar scammer tagot nem?


Mert az UT xp saját felelősségre történik, warn pedig scammért nem jár.
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 25 2009 05:07am
Quote (Klontar @ Dec 25 2009 12:05pm)
Mert az UT xp saját felelősségre történik, warn pedig scammért nem jár.


lol én pedíg kaptam, komment SA related okj
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 25 2009 06:15am
Quote (kemiii1338 @ 25 Dec 2009 13:07)
lol én pedíg kaptam, komment SA related okj


Küld el pmben plz milyen linket mellékeltek a warnod mellé.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11920212223197Next
Add Reply New Topic New Poll