d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1192021222369Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 20 2010 02:21pm
142k-s kill :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 20 2010 02:39pm
Quote (Tommy_hun @ 20 Jan 2010 21:21)
142k-s kill :D


Az szép :D
Mik a mostani statok?
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Jan 20 2010 02:41pm
imádom a slayert <3
legutolsó taskból 35k+ slay xp és 150k attack xp jött :D
175k till 84 slay^^ várom már a 85öt, abyssal ftw
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 20 2010 02:44pm
Quote (Sajage @ 20 Jan 2010 21:41)
imádom a slayert <3
legutolsó taskból 35k+ slay xp és 150k attack xp jött :D
175k till 84 slay^^ várom már a 85öt, abyssal ftw


:(
Sajage :c
Rs-ezni akarok
Member
Posts: 813
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2010 10:47am
up
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 28 2010 03:00pm
Quote (Ghostmasterq @ Jan 20 2010 08:39pm)
Az szép :D
Mik a mostani statok?


63 str
64 range
40 att
60 hit
36 hitpoint

kéne mondjuk 70 range és jo lenne :S
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jan 30 2010 06:42am
amúgy nagyon csúnya ez a játék
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jan 30 2010 06:49am
Quote (Frostler @ Jan 30 2010 12:42pm)
amúgy nagyon csúnya ez a játék


ellehet vele lenni miközben megy a diablo bot és éppen afk-olsz l4d-ben

btw kezd el fél óra után hihetetlen kényszered lesz az 50 wc,firemaking stb ra : DDDDDDD
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 13 2010 10:09am
valaki nem akar kezdeni 1 pure-t?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 13 2010 10:10am
Quote (Tommy_hun @ 13 Feb 2010 17:09)
valaki nem akar kezdeni 1 pure-t?


milyen puret, attól függ
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222369Next
Add Reply New Topic New Poll