☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official RuneScape Topic
Prev
1
19
20
21
22
23
69
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 18237
Replies: 685
Track Topic
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#201
Jan 20 2010 02:21pm
142k-s kill
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#202
Jan 20 2010 02:39pm
Quote (Tommy_hun @ 20 Jan 2010 21:21)
142k-s kill
Az szép
Mik a mostani statok?
Sajage
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold
:
6,205.82
Trader:
Trusted
#203
Jan 20 2010 02:41pm
imádom a slayert
legutolsó taskból 35k+ slay xp és 150k attack xp jött
175k till 84 slay^^ várom már a 85öt, abyssal ftw
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#204
Jan 20 2010 02:44pm
Quote (Sajage @ 20 Jan 2010 21:41)
imádom a slayert
legutolsó taskból 35k+ slay xp és 150k attack xp jött
175k till 84 slay^^ várom már a 85öt, abyssal ftw
Sajage :c
Rs-ezni akarok
21BlackJack
Member
Posts: 813
Joined: Dec 31 2009
Gold
:
0.00
#205
Jan 21 2010 10:47am
up
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#206
Jan 28 2010 03:00pm
Quote (Ghostmasterq @ Jan 20 2010 08:39pm)
Az szép
Mik a mostani statok?
63 str
64 range
40 att
60 hit
36 hitpoint
kéne mondjuk 70 range és jo lenne :S
Frostler
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold
:
1,620.29
Warn: 100%
#207
Jan 30 2010 06:42am
amúgy nagyon csúnya ez a játék
szeder
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold
:
148.87
Warn: 10%
#208
Jan 30 2010 06:49am
Quote (Frostler @ Jan 30 2010 12:42pm)
amúgy nagyon csúnya ez a játék
ellehet vele lenni miközben megy a diablo bot és éppen afk-olsz l4d-ben
btw kezd el fél óra után hihetetlen kényszered lesz az 50 wc,firemaking stb ra : DDDDDDD
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#209
Feb 13 2010 10:09am
valaki nem akar kezdeni 1 pure-t?
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#210
Feb 13 2010 10:10am
Quote (Tommy_hun @ 13 Feb 2010 17:09)
valaki nem akar kezdeni 1 pure-t?
milyen puret, attól függ
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
19
20
21
22
23
69
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact