d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1192021222358Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 25 2009 12:23pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:19)
Most már tudom hogy erre a retek helyre csak retek témát lehet nyitni.


:D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:24pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:21pm)
csodálkozol?


nem, de akkor ne legyen felháborodva h 16nak se nézzük ki
ha idősebb lenne, akkor elmondaná hogy hány éves és nem hisztizne ilyeneken
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 25 2009 12:24pm
Ha gyermekem születne, valószínűleg fűnek-fának elmesélném, avagy világgá kürtölném, a sok fos téma mellett végre vmi értelmes is van, nem értem miért is baj ez?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 25 2009 12:25pm
Quote (Janou @ Mon, 25 May 2009, 18:17)
DE AZÉRT UTALTÁL RÁ :DDDDDDDDDD


DE AZÉRT MINDENKI EGY SZAR AKI TIZENÉVESEN NEM ELÉG ÉRETT EGY GYEREKHEZ! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Quote (Norina @ Mon, 25 May 2009, 18:07)
azt hiszem akkor nekem is egy kalap szar jár, de én legalább nem hánytam ide a véleményemet


nekem is ^^



btw DE AZÉRT GZ! : DDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 25 2009 12:25pm
Quote (ecneB @ Mon, May 25 2009, 07:24pm)
Ha gyermekem születne, valószínűleg fűnek-fának elmesélném, avagy világgá kürtölném, a sok fos téma mellett végre vmi értelmes is van, nem értem miért is baj ez?


Mert telefossák?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:25pm
Quote (ecneB @ Mon, May 25 2009, 06:24pm)
Ha gyermekem születne, valószínűleg fűnek-fának elmesélném, avagy világgá kürtölném, a sok fos téma mellett végre vmi értelmes is van, nem értem miért is baj ez?


iróniát érzek a szavaidban
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:26pm
Quote (xGurke @ Mon, May 25 2009, 08:24pm)
nem, de akkor ne legyen felháborodva h 16nak se nézzük ki
ha idősebb lenne, akkor elmondaná hogy hány éves és nem hisztizne ilyeneken


tudod...mielőtt szarral dobálózol előtte kicsit nézz körül hogy honnan származik az a szar. de nem fogunk neked magyarázkodni.
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 12:27pm
Elmegyek full európa vaktérképet tanulni, egy óra és jövök ^^


és ez fog menni péntekig :(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:27pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:26pm)
tudod...mielőtt szarral dobálózol előtte kicsit nézz körül hogy honnan származik az a szar. de nem fogunk neked magyarázkodni.


a szar az én seggemből származik, mert leszarom az egészet és nemértem minek kell ezt ide postolni.
csak elmondtam a véleményemet (kivételesen nem is azzal a szándékkal h "free +1")
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 12:27pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 20:27)
Elmegyek full európa vaktérképet tanulni, egy óra és jövök ^^


és ez fog menni péntekig :(


hú háát az kurvanehéz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222358Next
Add Reply New Topic New Poll