Quote (Janou @ Mon, 25 May 2009, 18:17)
DE AZÉRT UTALTÁL RÁ :DDDDDDDDDD
DE AZÉRT MINDENKI EGY SZAR AKI TIZENÉVESEN NEM ELÉG ÉRETT EGY GYEREKHEZ! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Quote (Norina @ Mon, 25 May 2009, 18:07)
azt hiszem akkor nekem is egy kalap szar jár, de én legalább nem hánytam ide a véleményemet
nekem is ^^
btw DE AZÉRT GZ! : DDDDDDDDDDDDDDD