d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev119202122231046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Apr 27 2009 08:20am


nagyon megy.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 28 2009 10:09am
Másnak megy kani?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 28 2009 10:11am
Quote (ecneB @ Tue, Apr 28 2009, 05:09pm)
Másnak megy kani?


nincs
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 29 2009 05:50am
Quote (ecneB @ Sun, Apr 26 2009, 06:39pm)
Komolyan mondom, ahelyett, hogy kikapcsolódnék játék közben, csak felbaszom az agyam. Életem első két meccse normálisabb ellenfelek ellen, erre egyből jön a kurvaanyázás, anyám picsájázás, noobozás.. etc..., amikor előre kijelentettem, hogy kezdő vagyok. Az összes ilyen kis pöcsnek eltörném a kezét legalább két helyen, hogy élete végéig ne tudja használni, azt a kurva egeret..


sajna ilyen a kani
csak noob és kokk gamekbe menj, mert máshol csúnyán leugatnak, ha ki nem rugnak
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 29 2009 05:51am
Quote (Megas_heroes @ Wed, 29 Apr 2009, 11:50)
sajna ilyen a kani
csak noob és kokk gamekbe menj, mert máshol csúnyán leugatnak, ha ki nem rugnak


xdd :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 29 2009 07:16am
Quote (Megas_heroes @ Wed, 29 Apr 2009, 13:50)
sajna ilyen a kani
csak noob és kokk gamekbe menj, mert máshol csúnyán leugatnak, ha ki nem rugnak


Hozzátenném, hogy mindkettő 'kokk' gém volt. 2x/1-2 halálos statot csinálnak egyesek és még élvezik is... Amikor megkérdeztem tőlük, hogy mi az élvezet ebben, azt mondták, hogy jó hallgatni ahogy a noobok sírnak.. :rofl: Nice mentalitás..
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 29 2009 07:18am
Quote (ecneB @ Wed, Apr 29 2009, 02:16pm)
Hozzátenném, hogy mindkettő 'kokk' gém volt. 2x/1-2 halálos statot csinálnak egyesek és még élvezik is... Amikor megkérdeztem tőlük, hogy mi az élvezet ebben, azt mondták, hogy jó hallgatni ahogy a noobok sírnak.. :rofl: Nice mentalitás..


minden online gameben ez megy, de dotánál különösen :)
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Apr 29 2009 07:27am
Quote (ecneB @ Wed, Apr 29 2009, 01:16pm)
Hozzátenném, hogy mindkettő 'kokk' gém volt. 2x/1-2 halálos statot csinálnak egyesek és még élvezik is... Amikor megkérdeztem tőlük, hogy mi az élvezet ebben, azt mondták, hogy jó hallgatni ahogy a noobok sírnak.. :rofl: Nice mentalitás..


:D:D:D

mért nincs kurva kani?:(
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 29 2009 07:30am
Quote (Nerz8 @ Sun, 26 Apr 2009, 11:20)
bump

azt miért van, hogy belépek egy játékba (bnet) és azonnal spike-ot kapok (10 másodpercenként beakad a játék kb fél mp-re).

játék közben nem fut semmi letöltés, etc.


thx a bumpot, a w3 topicot is meg kéne keresni :/
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 29 2009 07:31am
Quote (Tommy_hun @ Wed, Apr 29 2009, 01:27pm)
:D:D:D

mért nincs kurva kani?:(


wwwkani-banlist.extra.hu olvasd el a chatbocban mad üzenetét na azért
Go Back To Magyar Topic List
Prev119202122231046Next
Add Reply New Topic New Poll