Quote (ecneB @ Sun, Apr 26 2009, 06:39pm)
Komolyan mondom, ahelyett, hogy kikapcsolódnék játék közben, csak felbaszom az agyam. Életem első két meccse normálisabb ellenfelek ellen, erre egyből jön a kurvaanyázás, anyám picsájázás, noobozás.. etc..., amikor előre kijelentettem, hogy kezdő vagyok. Az összes ilyen kis pöcsnek eltörném a kezét legalább két helyen, hogy élete végéig ne tudja használni, azt a kurva egeret..
sajna ilyen a kani
csak noob és kokk gamekbe menj, mert máshol csúnyán leugatnak, ha ki nem rugnak