Quote (ace07 @ Jan 13 2015 11:02pm)
Barátnőm nem dolgozik, így van ideje pl szétszedni az egész csirkét (így olcsóbb) meg akciókra vadászni boltokban meg viszem a kaját melóhelyre amit csinál. De amúgy teljesen jól kajálunk: Csirke-rizs, lazacos szendvics, saláták, stb ...
Lehet nekem is kene föznöm ebedet reggel, mert nagyon gyenge a kinalat. Egeszsegtelen minden, es 12 CHF alatt nem talaltam eddig semmit amitöl jol is laknek.