d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev1234518Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 13 2015 02:45pm
mivel mindennap a robisonban kajalok, igy napi ~100k
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 13 2015 02:47pm
Quote (TrollBoss @ 13 Jan 2015 21:41)
naposmarcit meginterjúvolnám ezzel a kérdéssel


:ph34r:

pontosan fogalmam sincs
ha jól emlékszem két éve kb 1k/nap/főre jött ki úgy, hogy anyám minden nap főz

azóta biztos drágultak az élelmiszer árak, szóval olyan 1,2-1,3k körül lehet

This post was edited by MarcusD on Jan 13 2015 02:49pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 13 2015 02:51pm
Nemtom
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 13 2015 03:10pm
ilyenkor amikor nincs itthon baratnom olcsobban kajalok tobbet es sokkal egeszsegtelenebbul, de pontosan fogalam sincs, Nagymamam majdnem inden heten kuld fel enke kajat, olyankor kevesebbet, van aikor rendesen van penzem es kaja sincs, olyankor leegy 2-2,5 k is akar (500-1000 forint a bufeben napkozben, 1 k ebed meg valami vacsora). Mondjuk ha nem lenne igenyem cukros szutyok uditokre/de legalabb asvanyvizre, akkor tuti sokkal olcsobban kijonnek

terdmutetem ota nem is mozgok, szarul is erzem magam

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 13 2015 03:16pm
Quote (ace07 @ Jan 13 2015 09:28pm)
160-180K HUF / hó kettőnknek


Egesz jo, ebedet viszel magaddal, vagy hogy jön ki ennyire?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 13 2015 04:02pm
Quote (Karan2_Returned @ 13 Jan 2015 22:16)
Egesz jo, ebedet viszel magaddal, vagy hogy jön ki ennyire?


Barátnőm nem dolgozik, így van ideje pl szétszedni az egész csirkét (így olcsóbb) meg akciókra vadászni boltokban meg viszem a kaját melóhelyre amit csinál. De amúgy teljesen jól kajálunk: Csirke-rizs, lazacos szendvics, saláták, stb ...
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 13 2015 04:05pm
Quote (ace07 @ Jan 13 2015 11:02pm)
Barátnőm nem dolgozik, így van ideje pl szétszedni az egész csirkét (így olcsóbb) meg akciókra vadászni boltokban meg viszem a kaját melóhelyre amit csinál. De amúgy teljesen jól kajálunk: Csirke-rizs, lazacos szendvics, saláták, stb ...


Lehet nekem is kene föznöm ebedet reggel, mert nagyon gyenge a kinalat. Egeszsegtelen minden, es 12 CHF alatt nem talaltam eddig semmit amitöl jol is laknek.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 13 2015 04:09pm
Quote (Karan2_Returned @ 13 Jan 2015 23:05)
Lehet nekem is kene föznöm ebedet reggel, mert nagyon gyenge a kinalat. Egeszsegtelen minden, es 12 CHF alatt nem talaltam eddig semmit amitöl jol is laknek.


vagy szerezni egy baratnot |-]
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 13 2015 04:14pm
Quote (SummertimeClothes @ Jan 13 2015 11:09pm)
vagy szerezni egy baratnot |-]


en is erre gondoltam : D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 13 2015 04:23pm
Quote (SummertimeClothes @ Jan 13 2015 11:09pm)
vagy szerezni egy baratnot |-]


>>>>meme nyilacska
>>le
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234518Next
Add Reply New Topic New Poll