Quote (bbaallaaggee @ 7 Jan 2015 22:14)
Komolyan nem értem miért baj, ha látja valaki az ánuszodat.
Szaráskor meg 10/10 hogy csupasz, a legragadósabb másnapos fosás is 2-3 papír
Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen én szégyellős vagyok segglyuk terén, nem szeretem ha látja a csaj, vagy ha arrafele matat meg pláne.
Quote (bbaallaaggee @ 7 Jan 2015 22:17)
Dikk kibaszottul kretén egy állatfaj vagy te
mi ebben a kreténség?
This post was edited by fahrii on Jan 7 2015 03:17pm