d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kis Segítség Kellene > Vállalkozók / Akinek Szülei Vállalkozók
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 4 2015 01:39pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 4 2015 08:01pm)
Jó, de tőled ki számított bármire is?


anyad a d-mre
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 4 2015 01:40pm
Quote (josheide @ Jan 4 2015 08:34pm)
Mint valaki aki tarsadalomtudomanyokat tanul, kikerem magamnak. Minden egyes alkalommal mikor latok egy kerdoivet FB-on be akarom irni, hogy nem erdemli meg a diplomajat az aki ezt csinalja.



dat

én falra tudok mászni a fos kérdőívektől és mindig felidegesítem magam, hogy valaki azt képzeli, hogy 10 random kérdés után máris marketingguru/szociologus/akármi lesz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 01:41pm
Quote (josheide @ 4 Jan 2015 21:34)
Mint valaki aki tarsadalomtudomanyokat tanul, kikerem magamnak. Minden egyes alkalommal mikor latok egy kerdoivet FB-on be akarom irni, hogy nem erdemli meg a diplomajat az aki ezt csinalja.

Aztan meg csodalkozik hogy nem er semmit a diplomaja.

Mellesleg ha valamit kersz, altalaban ajanlasz erte valamit cserebe.

Ja es meg ha neked lenne vagy valami de a te egyik ismerosodnek tokolesszen barki is innen ezzel? Ezt komolyan gondoltad?


Röviden:
Van ez a kérdőív, amit leszarok, hogy miről szól, magához a kutatáshoz nincs közöm, viszont nekem kitöltőket kell szereznem.
>Tehát nekem lenne segítség.

Rohadtul lényegtelen, hogy a kérdőív helyes-e, az hogy a " modszertanilag hibas kerdoivet nem fogok kitolteni" csak arra jó, hogy előadd, hogy te tudod. Amit biztos úgy van, csak totál lényegtelen.

Jah hogy ajánljak érte valamit, mert megkérdeztem, hogy valaki ki tudja-e töltetni?
tudod mit? külön megkérlek, hogy NE töltesd ki ezt a módszertanilag hibás kérdőívet senkivel, mert te mint aki társadalomtudományokat tanulsz kikéred magadnak.
Jó politikus leszel az biztos. Legalábbis illeszkedni fogsz a többi közé.

Quote (beni @ 4 Jan 2015 21:40)
dat

én falra tudok mászni a fos kérdőívektől és mindig felidegesítem magam, hogy valaki azt képzeli, hogy 10 random kérdés után máris marketingguru/szociologus/akármi lesz


abból a szempontból lényegtelen a minősége, hogy nekem csak kitöltőket kell szereznem, az egész további részét letojom magasról.

Quote (Vismajor @ 4 Jan 2015 21:39)
Én már régóta nem töltök ki ilyent teszteket, mindegyikben van egy kérdés ami  FELBASZ
Szoktál e éjszakai bárokba járni?
igen
nem

következő kérdés:
Melyik éjszakai bárokba szoktál járni?
Nem jelölök semmit MIVEL NEM JÁROK

--->>> KÖTELEZŐEN KITÖLTENDŐ KÉRDÉS
allthefuckingtime


itt nem kötelezően kitöltendőek az ilyenek, nem is működne másként.


Quote (jarabekg @ 4 Jan 2015 21:39)
anyad a d-mre


igen, erre a szintre tényleg lehetett volna számítani tőled.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 4 2015 01:44pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 4 2015 01:44pm
huh de mad
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 4 2015 01:45pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 4 2015 08:41pm)

abból a szempontból lényegtelen a minősége, hogy nekem csak kitöltőket kell szereznem, az egész további részét letojom magasról.



Világos, csak én is puffogok a szar kérdőívekre.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 4 2015 01:59pm
Quote (josheide @ 4 Jan 2015 20:12)
Egy 16 oldalas, modszertanilag hibas kerdoivet nem fogok kitolteni azert hogy valami cimbidnek jobb legyen.


Én nem értek a kérdőívekhez, ezzel mi a gond?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 4 2015 02:16pm
Lol azert cpbol is elobujik a paraszt :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 02:22pm
Quote (josheide @ 4 Jan 2015 22:16)
Lol azert cpbol is elobujik a paraszt :D


Te sem mész a szomszédba egy kis arrogáns beképzelt stílusért.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 4 2015 02:24pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jan 2015 21:22)
Te sem mész a szomszédba egy kis arrogáns beképzelt stílusért.


ajajaj elohuztad a harmadik utokartyat

volt mar namecalling

volt mar "politikusnak jo leszel"

most arrogans vagyok

varj tudom, mindjart larvaembernek fogsz hivni ? :DDD

CP, itt az ideje kreativabbnak lenni! Mondjuk tudom a Kandon ezt nem varjak el (miert is varnanak el barmit?)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2015 02:27pm
Quote (josheide @ 4 Jan 2015 22:24)
ajajaj elohuztad a harmadik utokartyat

volt mar namecalling

volt mar "politikusnak jo leszel"

most arrogans vagyok

varj tudom,  mindjart larvaembernek fogsz hivni ? :DDD

CP, itt az ideje kreativabbnak lenni! Mondjuk tudom a Kandon ezt nem varjak el (miert is varnanak el barmit?)


true, előbújt a kandós én
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll