Quote (CyberPunk666 @ 4 Jan 2015 17:52)
Igazítsd meg a csatlakozókat, tedd át másik slotba a ramokat, fújogasd meg a slotjait közben...
Körbe kellene próbálni egyenként a ramokat a különböző slotokban, hogy hátha az egyik slot a hibás vagy az egyik modul.
Meg ofc: Lehetőleg műszálas poló és zokni kombinációban csúszkálj a szőnyegen egy fél órát, és utána úgy mágneses csavarhúzóval simizd meg az alkatrészeket...
NEHOGY EZT CSINÁLD MIELŐTT ESETLEG KIPRÓBÁLOD SZÓLÓK

CSAK VICC
mindent átmozgattam kihúztam visszadugtam ramokat kivettem visszatettem video kártyát is . a gép belül teljesen pormentes , az a baj hogy amikor bekapcsolom nem jön a csippanás
Quote
imo a közben szétszedett részek oldották meg a problémát, a proci rögzítése olyan, hogy a kivétele és berakása biztosan nem segít, ellenben szét kell kapni hozzá a fél gépet.
épp ezért nem szívesen kezdenék bele
This post was edited by lacoking on Jan 4 2015 09:55am