Quote (bamboo @ Jan 3 2015 01:16am)
ismerek olyat aki a disznó fülét meg orrát is megeszi
hát ez most olyan h én meg a csirke farát is megeszem
halászlében halnak a fejét(igen szem/ minden ami beletartozik)
ugyanúgy finom vagy íztelen
This post was edited by Lacii on Jan 2 2015 08:25pm