d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szalonna Bőre
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 2 2015 08:05pm
Quote (bamboo @ 3 Jan 2015 01:16)
ismerek olyat aki a disznó fülét meg orrát is megeszi


!!! Minden alkalommal amikor disznótorozunk

Marmint nem en, de mindenki mas rajtam kivul

This post was edited by Ghostmasterq on Jan 2 2015 08:06pm
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 2 2015 08:22pm
Quote (bamboo @ Jan 3 2015 01:16am)
ismerek olyat aki a disznó fülét meg orrát is megeszi


hát ez most olyan h én meg a csirke farát is megeszem
halászlében halnak a fejét(igen szem/ minden ami beletartozik)
ugyanúgy finom vagy íztelen

This post was edited by Lacii on Jan 2 2015 08:25pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 3 2015 05:05pm
eszembe sem jutott eddig ilyet tenni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 3 2015 05:11pm
Quote (Lacii @ Jan 3 2015 02:22am)
hát ez most olyan h én meg a csirke farát is megeszem
halászlében halnak a fejét(igen szem/ minden ami beletartozik)
ugyanúgy finom vagy íztelen


kacsa segg még oké, de a lába pl nem (comb még nyilván ok)
rosszul vagyok amikor valaki belefőzi a húslevesbe
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 3 2015 05:21pm
Quote (llllllllllll @ Jan 4 2015 01:11am)
kacsa segg még oké, de a lába pl nem (comb még nyilván ok)
rosszul vagyok amikor valaki belefőzi a húslevesbe


csirkeláb a kedvencem a huslevesből

6-8 at megeszek ha nagy családi ebéd van és huslevest főznek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 3 2015 05:22pm
Quote (cowding @ 4 Jan 2015 01:21)
csirkeláb a kedvencem a huslevesből

6-8 at megeszek ha nagy családi ebéd van és huslevest főznek


rágod a csontját vagy hogy eszed?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 3 2015 05:23pm
Quote (RRC @ Jan 4 2015 01:22am)
rágod a csontját vagy hogy eszed?


hát azt a bőr + ín + cupák valamit leeszem ami a lábon meg az ujjakon van
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 3 2015 05:24pm
Quote (cowding @ Jan 4 2015 12:21am)
csirkeláb a kedvencem a huslevesből

6-8 at megeszek ha nagy családi ebéd van és huslevest főznek


az fasza, de csak akkor ha nem túl kemény
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 3 2015 05:26pm
Quote (TrollBoss @ Jan 4 2015 01:24am)
az fasza, de csak akkor ha nem túl kemény


yy ofc csak puhán
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 3 2015 05:35pm
Quote (cowding @ Jan 4 2015 12:26am)
yy ofc csak puhán


kakastaréj még ami >>>>>>>>
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll