Quote (fahrii @ 31 Dec 2014 16:30)
Gondolom arra gondol hogy volt 5 csirkénk akiket csokival etettem poénból, aztán később már nem foglalkoztam velük annyira és a végén már egymás bőrét csipegették míg az egyik meg nem döglött. A nyuszink meg egy 10x10 centis ketrecben rohadt a saját szarában nonstop, néha kapott kaját is. Meg a macskánk akinek lerohadt a szőre miután az összes szomszéd kandúr megdugta és elpusztult.
veled is pont ugyanezt csinálnám