d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Posts Of '14 > Próbáljuk Meg
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 31 2014 06:55am
anyad postjai
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 31 2014 07:06am
Minden megszólalásom arany.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 31 2014 07:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 31 2014 01:39pm)
összes anyád post


+++
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 31 2014 07:17am
asszem iden volt, mikor fahrii elmeselte a haziallataik tortenetet, top10 komment volt, le is mentettem anno, de azota formaztam a gepem ;((
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 31 2014 07:20am
Quote (Fej @ 31 Dec 2014 14:17)
asszem iden volt, mikor fahrii elmeselte a haziallataik tortenetet, top10 komment volt, le is mentettem anno, de azota formaztam a gepem ;((


Errol lemaradtam.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 31 2014 07:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Dec 2014 14:28)
senee összes


Petőfi összes után szabadon.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 31 2014 07:39am
A daily velvet topicok.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2014 08:30am
Quote (josheide @ 31 Dec 2014 14:20)
Errol lemaradtam.


Gondolom arra gondol hogy volt 5 csirkénk akiket csokival etettem poénból, aztán később már nem foglalkoztam velük annyira és a végén már egymás bőrét csipegették míg az egyik meg nem döglött. A nyuszink meg egy 10x10 centis ketrecben rohadt a saját szarában nonstop, néha kapott kaját is. Meg a macskánk akinek lerohadt a szőre miután az összes szomszéd kandúr megdugta és elpusztult.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 31 2014 08:52am
Quote (fahrii @ 31 Dec 2014 16:30)
Gondolom arra gondol hogy volt 5 csirkénk akiket csokival etettem poénból, aztán később már nem foglalkoztam velük annyira és a végén már egymás bőrét csipegették míg az egyik meg nem döglött. A nyuszink meg egy 10x10 centis ketrecben rohadt a saját szarában nonstop, néha kapott kaját is. Meg a macskánk akinek lerohadt a szőre miután az összes szomszéd kandúr megdugta és elpusztult.


veled is pont ugyanezt csinálnám
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2014 08:55am
Quote (sylke @ 31 Dec 2014 15:52)
veled is pont ugyanezt csinálnám


amúgy ennyire nem volt súlyos a helyzet, csak leírva hangzik durván
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll