Quote (Anarkin @ 27 Dec 2014 23:52)
kötetlen munkaidő van és amúgy is végállomás mellett lakom egy megállóval, szóval mindig le tudok ülni -- ofc belülre, hogy ne kelljen átadni a nyugdijasnak a helyet, törje csak össze magát
"vizes minden": nem papucsban kell járni
Miert vagy ilyen jo