d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Esik A Hó > Ott Is? Iv. Ker
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 27 2014 05:07pm
Quote (Anarkin @ 27 Dec 2014 23:52)
kötetlen munkaidő van és amúgy is végállomás mellett lakom egy megállóval, szóval mindig le tudok ülni -- ofc belülre, hogy ne kelljen átadni a nyugdijasnak a helyet, törje csak össze magát

"vizes minden": nem papucsban kell járni


Miert vagy ilyen jo
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2014 05:08pm
Quote (Anarkin @ 28 Dec 2014 00:52)
kötetlen munkaidő van és amúgy is végállomás mellett lakom egy megállóval, szóval mindig le tudok ülni -- ofc belülre, hogy ne kelljen átadni a nyugdijasnak a helyet, törje csak össze magát

"vizes minden": nem papucsban kell járni


meg a kurva anyámat
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 27 2014 05:10pm
Quote (RRC @ 28 Dec 2014 00:08)
meg a kurva anyámat


++
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,109.15
Dec 27 2014 05:11pm
IX ker esik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2014 05:12pm
Quote (vtibor @ 28 Dec 2014 01:11)
IX ker esik


itt a hó
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 27 2014 05:15pm
Quote (RRC @ 28 Dec 2014 00:08)
meg a kurva anyámat


mondjuk az afterpartyt én is utálom, mikor minden csupa latyak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 27 2014 09:48pm
Ej is szeretem. Kimegyek nagyallomasra vagy egy elhagyott utra ahol mar csak traktorok jarnak de azok se telen es jatszok az autoval. :3 legjobb amikor meg csak par centi havacska van nem jeges de mar pont megcsuszik ks rasegitessel.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 28 2014 02:18am
Xvi es igen
Ma megyek wellnesezni
Eletemben eloszor fogok hoba vezetni
Soon ded
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 28 2014 04:08am
Utálom a havat, de legalább hideg van végre.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 28 2014 04:08am
Quote (cowding @ 28 Dec 2014 10:18)
Xvi es igen
Ma megyek wellnesezni
Eletemben eloszor fogok hoba vezetni
Soon ded


Lekjobb!
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll