Quote (Anarkin @ Dec 23 2014 09:49pm)
hónapot miért írod ilyen számokkal?
Ez latin szakos beütés, igazi bölcsész bogarasság
de szerintem jobb, ha a hónapot latin számmal írjuk, mert így egyértelműbb, mintha pl 02/03 - at írnánk, ami GB: 2nd March, US: February 3rd, szóval félreérthető
This post was edited by ToldiSenior on Dec 23 2014 02:53pm