☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Coke Train
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 574
Replies: 29
Track Topic
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#21
Dec 23 2014 11:37am
Quote (Fej @ 23 Dec 2014 17:08)
light kolat, ha kiraztad belole a szensavat
arra meg vigyazz nehogy hideg legyen, kicsit microzd meg elotte
Rohogok
Quote (lacketto @ 23 Dec 2014 17:47)
kár hogy halott a topic
kiváncsi lettem volna hogy ki büszke arra hogy pepsit iszik
Enenen
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#22
Dec 23 2014 11:49am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 23 2014 01:17pm)
posztolj egy képet az előző képekkel a kóládról.
Csak kólával lehet nevezni.
Ne használj vakut, hogy látszódjon is a monitoron a kép.
Úgy fotózz, hogy látszódjanak az előző képek is a monitoron, hogy így egymásba ágyazódva legyen egy csomó.
start pic:
http://3.ii.gl/EwybM47ko.png
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#23
Dec 23 2014 11:57am
sajnálom cp, de ez tegnap volt csak menő
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#24
Dec 23 2014 12:00pm
Quote (RRC @ Dec 23 2014 06:57pm)
sajnálom cp, de ez tegnap volt csak menő
sajnálom rrc, de ez a sajnos cp csak délelőtt volt menő
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#25
Dec 23 2014 12:02pm
Quote (anyd @ 23 Dec 2014 19:00)
sajnálom rrc, de ez a sajnos cp csak délelőtt volt menő
sajnálom nigger, de ez a sajnos cp csak délelőtt volt menő
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#26
Dec 23 2014 12:23pm
direkt lementem a boltba venni egy kólát a -200 fok ellenére
remélem értékeled cp
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#27
Dec 23 2014 12:23pm
Quote (fahrii @ 23 Dec 2014 17:04)
ez alap, hogy hidegen semmit nem iszom meg, szóval kólát se, mikrózni már csak azért is szoktam mert úgy hamarabb kimegy belőle a szénsav
Ez vagy kurva jo trollkodas, vagy csak egyszeruen fogyatekos vagy.
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#28
Dec 23 2014 12:24pm
Quote (llllllllllll @ Dec 23 2014 07:23pm)
direkt lementem a boltba venni egy kólát a -200 fok ellenére
remélem értékeled cp
wtf
10 fok van kint
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#29
Dec 23 2014 12:26pm
Quote (Taszilo.^ @ Dec 23 2014 06:24pm)
wtf
10 fok van kint
az pont 20szal kevesebb mint amennyinek lennie kéne
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#30
Dec 23 2014 12:27pm
Quote (Taszilo.^ @ 23 Dec 2014 18:24)
wtf
10 fok van kint
tesokam kulgye mar egy kis fgt tesi
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact