d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Coke Train
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 23 2014 11:37am
Quote (Fej @ 23 Dec 2014 17:08)
light kolat, ha kiraztad belole a szensavat

arra meg vigyazz nehogy hideg legyen, kicsit microzd meg elotte



Rohogok


Quote (lacketto @ 23 Dec 2014 17:47)
kár hogy halott a topic
kiváncsi lettem volna hogy ki büszke arra hogy pepsit iszik :(



Enenen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 23 2014 11:49am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 23 2014 01:17pm)
posztolj egy képet az előző képekkel a kóládról.

Csak kólával lehet nevezni.
Ne használj vakut, hogy látszódjon is a monitoron a kép.
Úgy fotózz, hogy látszódjanak az előző képek is a monitoron, hogy így egymásba ágyazódva legyen egy csomó.

start pic:

http://3.ii.gl/EwybM47ko.png


Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 23 2014 11:57am
sajnálom cp, de ez tegnap volt csak menő
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 23 2014 12:00pm
Quote (RRC @ Dec 23 2014 06:57pm)
sajnálom cp, de ez tegnap volt csak menő


sajnálom rrc, de ez a sajnos cp csak délelőtt volt menő
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 23 2014 12:02pm
Quote (anyd @ 23 Dec 2014 19:00)
sajnálom rrc, de ez a sajnos cp csak délelőtt volt menő


sajnálom nigger, de ez a sajnos cp csak délelőtt volt menő
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 23 2014 12:23pm
direkt lementem a boltba venni egy kólát a -200 fok ellenére
remélem értékeled cp
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 23 2014 12:23pm
Quote (fahrii @ 23 Dec 2014 17:04)
ez alap, hogy hidegen semmit nem iszom meg, szóval kólát se, mikrózni már csak azért is szoktam mert úgy hamarabb kimegy belőle a szénsav


Ez vagy kurva jo trollkodas, vagy csak egyszeruen fogyatekos vagy.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 23 2014 12:24pm
Quote (llllllllllll @ Dec 23 2014 07:23pm)
direkt lementem a boltba venni egy kólát a -200 fok ellenére
remélem értékeled cp


wtf
10 fok van kint
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 23 2014 12:26pm
Quote (Taszilo.^ @ Dec 23 2014 06:24pm)
wtf
10 fok van kint


az pont 20szal kevesebb mint amennyinek lennie kéne
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 23 2014 12:27pm
Quote (Taszilo.^ @ 23 Dec 2014 18:24)
wtf
10 fok van kint


tesokam kulgye mar egy kis fgt tesi
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll