☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Melyik órát Vennéd Meg Karácsonyra?
Prev
1
2
3
4
5
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1213
Replies: 69
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Akizk
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold
:
2,650.01
#21
Dec 15 2014 02:52pm
Quote (bbaallaaggee @ 15 Dec 2014 22:47)
Ezek közül az első tetszik, mostanság pont ilyen stílusú órákra csorgatom a nyálam. Ha nem számítana a pénz, akkor viszont kurvára ilyet vennék magamnak:
http://uncrate.com/p/2013/08/breitling-navitimer-cosmonaute-xl.jpg
Te meg nyilván nem vagy okos.
ez melyik? kurva jó!
ezt most találtam, az ára is barátibb
http://www.ricardo.ch/kaufen/uhren-und-schmuck/klassische-armbanduhren/herrenuhren/quarz/seculus-brave-chronograph-swissmade/v/an749842926/
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#22
Dec 15 2014 02:53pm
Quote (josheide @ 15 Dec 2014 21:50)
http://perpetuelle.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/08/Nomos-Ludwig-Oberlehrer-Blackboard-Watch.jpg
En most ebbe szerettem bele.
ez az első amit felvennék emberek közé
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#23
Dec 15 2014 02:53pm
Quote (Akizk @ 15 Dec 2014 22:52)
ez melyik? kurva jó!
ezt most találtam, az ára is barátibb
http://www.ricardo.ch/kaufen/uhren-und-schmuck/klassische-armbanduhren/herrenuhren/quarz/seculus-brave-chronograph-swissmade/v/an749842926/
Szerintem nyilvánvaló, hogy nagyon más az ízlésünk.
Én is találtam egy jót, de az két és félszer ennyi
This post was edited by CyberPunk666 on Dec 15 2014 02:54pm
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#24
Dec 15 2014 02:55pm
nektek milyen vastag a csuklotok? en sose hordtam orat mert nekem csofatt es ezert mindig ugy gondoltam, hogy idetlenul nezne ki
par napja valamiert vegul megmertem es 18cm, google szerint ez atlagos csuklomeret ferfiaknak :x
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#25
Dec 15 2014 02:56pm
arcod amikor ebben a topicban egy darab normalis ora sincs
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#26
Dec 15 2014 02:56pm
[QUOTE=jarabekg,15 Dec 2014 21:50]pont olyan hulladék az ízlésed, mint amilyen te magad is vagy[/QUOTE
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#27
Dec 15 2014 02:56pm
Quote (SummertimeClothes @ 15 Dec 2014 22:55)
nektek milyen vastag a csuklotok? en sose hordtam orat mert nekem csofatt es ezert mindig ugy gondoltam, hogy idetlenul nezne ki
par napja valamiert vegul megmertem es 18cm, google szerint ez atlagos csuklomeret ferfiaknak :x
18-19
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#28
Dec 15 2014 02:57pm
egyiket se
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#29
Dec 15 2014 02:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Dec 2014 22:56)
arcod amikor ebben a topicban egy darab normalis ora sincs
Postold akkor, hogy szerinted mi normalis.
///
Csak berakom a kepet is, hadd legyen itt:
This post was edited by Baleee on Dec 15 2014 02:59pm
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#30
Dec 15 2014 02:57pm
Quote (Akizk @ 15 Dec 2014 21:52)
ez melyik? kurva jó!
ezt most találtam, az ára is barátibb
http://www.ricardo.ch/kaufen/uhren-und-schmuck/klassische-armbanduhren/herrenuhren/quarz/seculus-brave-chronograph-swissmade/v/an749842926/
Linkemet is érdemes megfigyelni
Navitimer Cosmonaute
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact