d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Melyik órát Vennéd Meg Karácsonyra?
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 15 2014 02:52pm
Quote (bbaallaaggee @ 15 Dec 2014 22:47)
Ezek közül az első tetszik, mostanság pont ilyen stílusú órákra csorgatom a nyálam. Ha nem számítana a pénz, akkor viszont kurvára ilyet vennék magamnak:

http://uncrate.com/p/2013/08/breitling-navitimer-cosmonaute-xl.jpg



Te meg nyilván nem vagy okos.


ez melyik? kurva jó!

ezt most találtam, az ára is barátibb
http://www.ricardo.ch/kaufen/uhren-und-schmuck/klassische-armbanduhren/herrenuhren/quarz/seculus-brave-chronograph-swissmade/v/an749842926/
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 15 2014 02:53pm
Quote (josheide @ 15 Dec 2014 21:50)
http://perpetuelle.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/08/Nomos-Ludwig-Oberlehrer-Blackboard-Watch.jpg

En most ebbe szerettem bele.


ez az első amit felvennék emberek közé
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 15 2014 02:53pm
Quote (Akizk @ 15 Dec 2014 22:52)


Szerintem nyilvánvaló, hogy nagyon más az ízlésünk.
Én is találtam egy jót, de az két és félszer ennyi :D

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 15 2014 02:54pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 15 2014 02:55pm
nektek milyen vastag a csuklotok? en sose hordtam orat mert nekem csofatt es ezert mindig ugy gondoltam, hogy idetlenul nezne ki
par napja valamiert vegul megmertem es 18cm, google szerint ez atlagos csuklomeret ferfiaknak :x
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 15 2014 02:56pm
arcod amikor ebben a topicban egy darab normalis ora sincs
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 15 2014 02:56pm
[QUOTE=jarabekg,15 Dec 2014 21:50]pont olyan hulladék az ízlésed, mint amilyen te magad is vagy[/QUOTE

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 15 2014 02:56pm
Quote (SummertimeClothes @ 15 Dec 2014 22:55)
nektek milyen vastag a csuklotok? en sose hordtam orat mert nekem csofatt es ezert mindig ugy gondoltam, hogy idetlenul nezne ki
par napja valamiert vegul megmertem es 18cm, google szerint ez atlagos csuklomeret ferfiaknak :x


18-19
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 15 2014 02:57pm
egyiket se
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 15 2014 02:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Dec 2014 22:56)
arcod amikor ebben a topicban egy darab normalis ora sincs


Postold akkor, hogy szerinted mi normalis.

///

Csak berakom a kepet is, hadd legyen itt:



This post was edited by Baleee on Dec 15 2014 02:59pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 15 2014 02:57pm
Quote (Akizk @ 15 Dec 2014 21:52)


Linkemet is érdemes megfigyelni

Navitimer Cosmonaute
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll