Quote (josheide @ Nov 30 2014 11:27pm)
Amugy nektek van barmi szemelyes tapasztalatotok nemi eroszakrol? Marmint ismerosok, baratok koreben tortent barmi hasonlo?
Nekem volt egy osztalytarsam aki bekattant mikor a baratja szakitott vele es megvadolta, hogy az megeroszakolta.
Tette ezt ket ongyilkossagi kiserlet, majd hosszu hazudozas kozepedte (a srac nemi beteg, o terhes lett, stb)
Kesobb kiderult, hogy meg regebben a lany mar megvadolt valaki mast is ugyanezzel...
egyszer a szemtanuja voltam amint egy spanyol srac boxerben meglovagolja a szinten boxerben, hasan fekvo haveromat
na nem tartott sokaig mert lerugta magarol, de azert elegge megviselt