d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2014 03:36am
Quote (dunaicapa @ Nov 28 2014 10:34am)
craftoltam egy beteg BA-t, eladtam 10 hrért mert nem tudtam h annyira jó aztán hónapokkal később visszaláttam trophy roomban. fml


cápa :hug:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2014 03:37am
Quote (beni @ Nov 28 2014 10:36am)
cápa :hug:


duncipapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Nov 28 2014 03:39am
Quote (beni @ 28 Nov 2014 10:36)
cápa :hug:


Hellóka! :)
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2014 03:43am
Egyszer HS-ben vissza akartam rakni Soulfiret mert meggondoltam magam és véletlenül elkasztoltam saját magamra. :lol:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 28 2014 03:51am
ja igen
amugy egyszer eladtam egy rare bowot 300 fg-ert ami 10k-t ert

:unsure:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2014 03:55am
Quote (josheide @ Nov 28 2014 09:03am)
Anno egy lany ismerosommel kezdtem el online d2zni. Mikor kiderult rola, hogy csaj a kozos barataink mind ramozdultak.

Asszem az egyik normalisabbnak (legalabbis akkor annak tunt) sikerult rabeszelnie es megadtam neki a lany szamat.

Aztan kicsit ciki volt mikor a lany meselte, hogy addig oke, hogy a barataink tudjak a szamat, de egyre gyakrabban hivjak random arcok hogy egy pancelert vagy egy fegyverert megvettek a teloszamat.


további 2 hr pedig a cici/popsitapi ára, 4 hr bugyibanyúlás 5 ér meg is nyalinthatja
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Nov 28 2014 03:56am
emlékszem volt 1 időszak amikor az arach istentelen sokat ért, egy perfect arachért adtam egy last wish-t (amit egy fortiért vettem), 3 trapper skillert, valami 5 pult meg 5 istet
5 percre rá eladtam egy nagyon fasza gt chaosért + 5 hr ért
good feels
ja és közben befostam a pacalpörkölttől

This post was edited by Atranaxia on Nov 28 2014 04:00am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2014 03:58am
Quote (Atranaxia @ 28 Nov 2014 11:56)
emlékszem volt 1 időszak amikor az arach istentelen sokat ért, egy perfect arachért adtam egy last wish-t (amit egy fortiért vettem), 3 trapper skillert, valami 5 pult meg 5 istet
5 percre rá eladtam  egy nagyon fasza gt chaosért + 5 hr ért
good feels


Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai

bro dude man mate
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2014 04:04am
bejoinoltam baalrunba amit lac2uSka hirdetett hun1en és direkt a szörnyek közé nyitotta a tpt és azon nevetett hogy az emberek meghaltak
én nem haltam meg de azóta is egy sebhely ez a szívemen

:XDGXDMG


amugy az itemkivevegetös dolgot egyszer én is beszivtam hoto-val
cserébe én meg átvertem mást (hogy a gyűlölet köre fentmaradjon) a mephisto soulstone/annihilus trükkel.. nem irt egy csomo ideig azon gondolkodtam inkább szolok neki en es visszaadom de aztan elkezdett anyázni ugyhogy ráhagytam
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 28 2014 04:05am
Quote (Atranaxia @ 28 Nov 2014 11:56)
ja és közben befostam a pacalpörkölttől


inkabb errol irjal vmi bovebbet.
jo gatyesz ment tonkre, szekre is kerult-e, ki latta/halotta, stb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll