d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szocialis Elet Poll
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,129.10
Nov 27 2014 04:51pm
nalunk mindenki akkor eszik amikor ehes, nem jellemzo az osszeules
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 04:53pm
Quote (vtibor @ Nov 27 2014 11:51pm)
nalunk mindenki akkor eszik amikor ehes, nem jellemzo az osszeules


nálam is ez a baj, hogy a monitor elé csak egy ember fér el
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,129.10
Nov 27 2014 04:54pm
Quote (beni @ 28 Nov 2014 00:53)
nálam is ez a baj, hogy a monitor elé csak egy ember fér el

kuldjek asztalost aki nagyobbat csinal? vagy komuvest es kiuti a valaszfalat hogy elferjetek
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 05:11pm
Quote (vtibor @ Nov 27 2014 11:54pm)
kuldjek asztalost aki nagyobbat csinal? vagy komuvest es kiuti a valaszfalat hogy elferjetek


szerencsére sosincs nálam senki, szóval ezt a dolgot is megoldottam 8)
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,129.10
Nov 27 2014 05:15pm
Quote (beni @ 28 Nov 2014 01:11)
szerencsére sosincs nálam senki, szóval ezt a dolgot is megoldottam 8)


akkor majd azok mennek akiket kilakoltatnak :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2014 12:38am
csak ünnepekkor
de volt olyan is, hogy inkább gameltem és mikor elmentek mentem ki kajáért

gecire unom a felesleges köröket, hogy miért nem keresel valakit és mert mondom faszság és nem érdekel és akkor jönnek hogy jaj majd megtalál a szerelem meg ezek a marhaságok mintha 14 éves lennék aki még hisz ilyen szarokban
meg az ezer másik "normális élet" diktálta téma amit már ezerszer ezer embernek magyaráztam el és akkor ott az ezeregyedik amivel nem is lenne baj de kajálás közben kéne kiselőadást tartanom hát inkább nézem forsen streamjét közben az legalább szórakoztat


ja mondjuk ez a tágabb családra vonatkozik unokatesok ez az amaz
szükebb család nemigen gyülik össze ilyenre.. max születésnapok/névnapok alkalmával de akkor se mindig vagy nem mindenki (de nem csak miattam)

This post was edited by Senee on Nov 28 2014 12:40am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 28 2014 01:31am
>nem a gép előtt enni
>2014
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 28 2014 01:32am
havonta egyszer vagyok anyameknal, olyankor egyutt eszunk
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 28 2014 01:49am
vasárnapi három fogásos kajánál , bár amióta 1.5 -2 havonta járok haza akkor minden ebédnél
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2014 01:56am
Quote (rapiddani @ Nov 28 2014 07:49am)
vasárnapi három fogásos kajánál , bár amióta 1.5 -2 havonta járok haza akkor minden ebédnél


jól megy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll