☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Szocialis Elet Poll
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 670
Replies: 32
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,129.10
#21
Nov 27 2014 04:51pm
nalunk mindenki akkor eszik amikor ehes, nem jellemzo az osszeules
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#22
Nov 27 2014 04:53pm
Quote (vtibor @ Nov 27 2014 11:51pm)
nalunk mindenki akkor eszik amikor ehes, nem jellemzo az osszeules
nálam is ez a baj, hogy a monitor elé csak egy ember fér el
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,129.10
#23
Nov 27 2014 04:54pm
Quote (beni @ 28 Nov 2014 00:53)
nálam is ez a baj, hogy a monitor elé csak egy ember fér el
kuldjek asztalost aki nagyobbat csinal? vagy komuvest es kiuti a valaszfalat hogy elferjetek
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#24
Nov 27 2014 05:11pm
Quote (vtibor @ Nov 27 2014 11:54pm)
kuldjek asztalost aki nagyobbat csinal? vagy komuvest es kiuti a valaszfalat hogy elferjetek
szerencsére sosincs nálam senki, szóval ezt a dolgot is megoldottam 8)
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,129.10
#25
Nov 27 2014 05:15pm
Quote (beni @ 28 Nov 2014 01:11)
szerencsére sosincs nálam senki, szóval ezt a dolgot is megoldottam 8)
akkor majd azok mennek akiket kilakoltatnak
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#26
Nov 28 2014 12:38am
csak ünnepekkor
de volt olyan is, hogy inkább gameltem és mikor elmentek mentem ki kajáért
gecire unom a felesleges köröket, hogy miért nem keresel valakit és mert mondom faszság és nem érdekel és akkor jönnek hogy jaj majd megtalál a szerelem meg ezek a marhaságok mintha 14 éves lennék aki még hisz ilyen szarokban
meg az ezer másik "normális élet" diktálta téma amit már ezerszer ezer embernek magyaráztam el és akkor ott az ezeregyedik amivel nem is lenne baj de kajálás közben kéne kiselőadást tartanom hát inkább nézem forsen streamjét közben az legalább szórakoztat
ja mondjuk ez a tágabb családra vonatkozik unokatesok ez az amaz
szükebb család nemigen gyülik össze ilyenre.. max születésnapok/névnapok alkalmával de akkor se mindig vagy nem mindenki (de nem csak miattam)
This post was edited by Senee on Nov 28 2014 12:40am
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#27
Nov 28 2014 01:31am
>nem a gép előtt enni
>2014
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#28
Nov 28 2014 01:32am
havonta egyszer vagyok anyameknal, olyankor egyutt eszunk
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#29
Nov 28 2014 01:49am
vasárnapi három fogásos kajánál , bár amióta 1.5 -2 havonta járok haza akkor minden ebédnél
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#30
Nov 28 2014 01:56am
Quote (rapiddani @ Nov 28 2014 07:49am)
vasárnapi három fogásos kajánál
, bár amióta 1.5 -2 havonta járok haza akkor minden ebédnél
jól megy
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact