d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Facebook > Mi
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 27 2014 02:16pm
Quote (jarabekg @ Nov 27 2014 09:15pm)
amugy en rohadtul utalom facebookot, az msnt sokkal jobban szerettem, ebbe van egy csomo feature amire semmi szuksegem nincs


akkor hasznaljad az msnt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 27 2014 02:17pm
Quote (anyd @ 27 Nov 2014 21:04)
Aki nem használja aktívan, antiszociális kb


ott a skype
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 27 2014 02:20pm
nincs facbokom
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 27 2014 02:24pm
Quote (anyd @ 27 Nov 2014 22:04)
Aki nem használja aktívan, antiszociális kb


aki meg aktivan használja az retardált
na erre mit lépsz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 27 2014 02:26pm
Csak az egyetem miatt vagyok fent.
Kb 3 emberrel való chatelésre használom még azon kívül.

Az üzenőfalas meg ilyen képfeltöltéses meg faszom szarokra nem.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 27 2014 02:31pm
Quote (sylke @ Nov 27 2014 09:24pm)
aki meg aktivan használja az retardált
na erre mit lépsz


azt, hogy szerinted a szociális emberek retardáltak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 02:33pm
0-24 ott sírok
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 27 2014 02:34pm
Quote (Vismajor @ 27 Nov 2014 21:33)
0-24 ott sírok


osszekevered a jspvel ^_^
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 27 2014 02:46pm
Quote (Vismajor @ Nov 27 2014 09:33pm)
0-24 ott sírok


jobbe lenne facse neljul, tobbet sirnal itt

lenne egy kis content
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 02:47pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 27 2014 09:34pm)
osszekevered a jspvel ^_^


Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 27 2014 09:46pm)
jobbe lenne facse neljul, tobbet sirnal itt

lenne egy kis content


nao wat
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll