Quote (josheide @ Nov 21 2014 05:57pm)
Jaja anno volt European Citizens' Initative is a temarol de maga az ECI, mint mechanizmus is nagyon kezdetleges, es a program maga se volt meg soha kiprobalva egy orszagban sem szoval nem csoda hogy elbukott.
Csak most a munka topic kapcsan eszembejutott es gondoltam miert ne...
Amugy sztm ha keves penz lenne (mondjuk letminimum alatti) akkor nem sok haszna van, ha meg annyi penz lenne, hogy meglehetne elni belole akkor tuti, hogy az emberek 80%-a otthagyna a melot/valami csokkentett modra kapcsolna (reszmunkaido, low stress melok, hobby jellegu vallalkozas etc.) es kurva sok szolgaltatas leallna kb.
Szerintem a legtobb "szeretem a munkam", a "munkam a hobbim" tipusu duma onamitas.