d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Önfeláldozásos Poll > And
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 12:13pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 06:09pm)
Jó, de miért tartják az emberek ennyire fontosnak a saját létüket?
Régebben az emberek hazájukért/családjukért vagy akár egy barátjukért/bajtársukért is simán bármikor eldobták mindenük, ami volt (az életüket), mert igazából senkinek sincs több mint saját maga, de persze az érzés lehet opcionális...


igen de régen mi volt?! semmi
az volt a szórakozás, hogy bálba/estélykre jártak
se wow nem volt se semmi értelmes dolog
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,165.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 12:19pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Nov 2014 20:13)
mert nem gondolták, hogyha megdöglesz akkor az az út vége
már nem elvakult vallási fanatikus mindenki és nem hisznek ilyenekben az emberek annyira


Semmi köze ennek a valláshoz - jelen kérdésben (Biblia szerint ráadásul, aki öngyilkus lesz az automatikusan a pokolra jut).

Most is japánban például simán hara kirit követ el valaki, ha komoly szégyenbe (vagy a társadalom által szégyennek ítélt dolgot) követ el.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 12:20pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 06:19pm)
Semmi köze ennek a valláshoz - jelen kérdésben (Biblia szerint ráadásul, aki öngyilkus lesz az automatikusan a pokolra jut).

Most is japánban például simán hara kirit követ el valaki, ha komoly szégyenbe (vagy a társadalom által szégyennek ítélt dolgot) követ el.


>biblia
>japán


meg a hazáért meghalni meg etc amiket írtál sose volt egyenlő az öngyilkossággal
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2014 12:21pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 20 Nov 2014 19:19)
Semmi köze ennek a valláshoz - jelen kérdésben (Biblia szerint ráadásul, aki öngyilkus lesz az automatikusan a pokolra jut).

Most is japánban például simán hara kirit követ el valaki, ha komoly szégyenbe (vagy a társadalom által szégyennek ítélt dolgot) követ el.


?????????????????????????
ha meg feláldozod magad valakiért az automatikusan menny, ezzel etették az embereket, hogy menjenek keresztesháborúba etc
rekt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 20 2014 12:22pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 20 Nov 2014 20:09)
Jó, de miért tartják az emberek ennyire fontosnak a saját létüket?
Régebben az emberek hazájukért/családjukért vagy akár egy barátjukért/bajtársukért is simán bármikor eldobták mindenük, ami volt (az életüket), mert igazából senkinek sincs több mint saját maga, de persze az érzés lehet opcionális...


Te meghalnal Orban Viktor vezette hazadert?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 12:23pm
Quote (Baleee @ Nov 20 2014 06:22pm)
Te meghalnal Orban Viktor vezette hazadert?


Fidesz4Lyfe
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,165.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 12:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Nov 2014 20:21)
?????????????????????????
ha meg feláldozod magad valakiért az automatikusan menny, ezzel etették az embereket, hogy menjenek keresztesháborúba etc
rekt


Ami akkor folyt az egy rohadt nagy faszság volt.


Quote (Senee @ 20 Nov 2014 20:20)
>biblia
>japán


meg a hazáért meghalni meg etc amiket írtál sose volt egyenlő az öngyilkossággal


Hát igazából, de. :D Ha olyan dologra vállalkozol, amibe tudod, hogy belehalsz, akkor az egyenlő az öngyilkossággal, nem? :o


Quote (Baleee @ 20 Nov 2014 20:22)
Te meghalnal Orban Viktor vezette hazadert?


Pontosítsd. ^^
Mit értesz a hzaért való meghalás alatt, miben segítene a halálom a hazán? :D

Amúgy sem vagyok egy nagy nacionalista... sőt...

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Nov 20 2014 12:25pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 12:25pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 06:23pm)
Ami akkor folyt az egy rohadt nagy faszság volt.




Hát igazából, de. :D Ha olyan dologra vállalkozol, amibe tudod, hogy belehalsz, akkor az egyenlő az öngyilkossággal, nem? :o


úgy értem igen, amit mondtál igaz; aki öngyilkos lesz az a biblia szerint a pokolra jut
de ha feláldozod az életed a hazáért, istenért meg ilyen faszságokért az nem az és sose tartották annak
függetlenül attól, hogy az
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,165.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 12:27pm
Quote (Senee @ 20 Nov 2014 20:25)
úgy értem igen, amit mondtál igaz; aki öngyilkos lesz az a biblia szerint a pokolra jut
de ha feláldozod az életed a hazáért, istenért meg ilyen faszságokért az nem az és sose tartották annak
függetlenül attól, hogy az


Mert?
Pedig az.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 12:27pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 06:27pm)
Mert?
Pedig az.


azért, hogy megtegye
és az aktuális hatalomnak még nagyobb hatalma lehessen
Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll