d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yolo Reset Team > Hc/chc
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 392
Joined: Nov 18 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 23 2014 05:15am
4en pucér sosokkal mentünk fel heel baalhoz 2 óra alatt classicban.. +mh
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2014 10:41am
Quote (TheNewLegend @ 23 Nov 2014 13:15)
4en pucér sosokkal mentünk fel heel baalhoz 2 óra alatt classicban.. +mh


Zsenialisak vagytok, de mint mondtam nem akarok speedrunt.


//////////////////////////


LoD HC lesz
Ketten vagyunk eddig.

Baleee - WoF + FB trap start --> aztan sentry
ToldiSenior - ha leszunk elegen, akkor Sork, ha nem, akkor huz egy BO barbot, aztan sork + sitterek ha kellenek.


meg van hely,.

Coolface?
Zsan, jossz egyet funolni, vagy ugyse ersz ra?


Kurvara leszarom, tolem aztan johetne extazzy, kajnista, akarki is banja a faszom, addig ameddig nem retardaltkodik meg flamel, meg ugat, meg stb, hanem kussolva jatszodik basszajba.


Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 23 2014 10:43am
Quote (Baleee @ Nov 22 2014 10:08pm)
Nagy poen volt nevettem.


aki jojjon poezni?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2014 10:43am
Quote (Taszilo.^ @ 23 Nov 2014 18:43)
aki jojjon poezni?


Elobb johetne dijablozni, utana poezzon.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 23 2014 10:44am
Kár, hogy már nem mozgat meg a diabló :( jó lenne veletek nyomulni kicsit
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2014 10:45am
Quote (beni @ 23 Nov 2014 18:44)
Kár, hogy már nem mozgat meg a diabló :( jó lenne veletek nyomulni kicsit


Engem is csak annyira (4 eve jatszottam kb utoljara vele :D ), hogy egyszer vegigtolom, azt sztem megint letorlom, mert sok helyet foglal.

This post was edited by Baleee on Nov 23 2014 10:45am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 23 2014 10:45am
Quote (beni @ Nov 23 2014 05:44pm)
Kár, hogy már nem mozgat meg a diabló :( jó lenne veletek nyomulni kicsit


beni_jojjon_poezni

dec 12 vagy 15-kor indul az uj liga
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2014 10:46am
Quote (Taszilo.^ @ 23 Nov 2014 18:45)
beni_jojjon_poezni

dec 12 vagy 15-kor indul az uj liga


This.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 23 2014 10:46am
Quote (Baleee @ Nov 23 2014 05:45pm)
Engem is csak annyira (4 eve jatszottam kb utoljara vele  :D ), hogy egyszer vegigtolom, azt sztem megint letorlom, mert sok helyet foglal.


Mondjuk azt sem tudom milyen karival mennék legszívesebben.... summon necró, ez az.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 23 2014 10:47am
Quote (beni @ Nov 23 2014 05:44pm)
Kár, hogy már nem mozgat meg a diabló :( jó lenne veletek nyomulni kicsit


Én most cisnáltam egy 500 baalrunt
de olyan nyomorék már a baalos társaság, hogy inkább hagytam a faszba
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll