Quote (TheNewLegend @ 23 Nov 2014 13:15)
4en pucér sosokkal mentünk fel heel baalhoz 2 óra alatt classicban.. +mh
Zsenialisak vagytok, de mint mondtam nem akarok speedrunt.
//////////////////////////
LoD HC lesz
Ketten vagyunk eddig.
Baleee - WoF + FB trap start --> aztan sentry
ToldiSenior - ha leszunk elegen, akkor Sork, ha nem, akkor huz egy BO barbot, aztan sork + sitterek ha kellenek.
meg van hely,.
Coolface?
Zsan, jossz egyet funolni, vagy ugyse ersz ra?
Kurvara leszarom, tolem aztan johetne extazzy, kajnista, akarki is banja a faszom, addig ameddig nem retardaltkodik meg flamel, meg ugat, meg stb, hanem kussolva jatszodik basszajba.