Quote (jarabekg @ Nov 16 2014 01:12am)
egyebkent minden online tarsulo csapattarsat is nagyon szivesen fogadunk ofc, akarmilyen csaloas is az, hogy nem akar velunk lan szetbaszni magunkat, es diablot
ezesetben lehet mennek
max bealszok a gecibe a 420tol, meg ts-en gondolom tudunk kommunikalni
mennyi kliens mehet 1 ip-rol, emlekszik meg valaki?