d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Én Megmondom, Mikor Lesz D2 Reset
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Nov 14 2014 12:29pm
Kurva eletbe hogy nem tudok ra kivenni szabit, pedig elegge elvetemult vagyok, hogy megtegyem. No can do :<
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 14 2014 12:59pm
pont tegnap töltöttem le a d2-t, de nem sikerül elinditanom win7en :\
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 14 2014 01:39pm
Quote (bamboo @ 14 Nov 2014 19:59)
pont tegnap töltöttem le a d2-t, de nem sikerül elinditanom win7en :\


Nekem így elindul.

Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 14 2014 02:56pm
Quote (Genthor @ Nov 14 2014 07:39pm)
Nekem így elindul.

http://i.imgur.com/qwVQi18.png


nekem így sem.

feladatkezelőbe marad egy pcaui.exe fájl, annyi nyomot hagy maga után
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 14 2014 03:07pm
Quote (TrollBoss @ 14 Nov 2014 20:26)
ez


megyek ha jössz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 14 2014 03:14pm
Quote (josheide @ 14 Nov 2014 18:22)
Hat ilyen  walk meg nem volt. ;)

Bar egyszer jara nagyon bebaszcsizott.

Meg most tenyleg osszegyulhetnenk valahol.


4 után 20 perccel találkozunk, kószálunk intézkedünk éjfélig, aztán beülünk a corvin sétány közepére 8 laptoppal, ott van stabil wifi
hideg lesz, de ez van
kell valami tábortűz
és persze felbérelünk egy servant-ot hogy öltözzön be Cain-nek és beszéljen rekedt hangon dolgokat.

http://www.youtube.com/watch?v=tAVVy_x3Erg

meg ilyen furán gyorsan egymáshoz szaladgáló embereket

This post was edited by Anarkin on Nov 14 2014 03:17pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2014 03:18pm
Quote (Anarkin @ 14 Nov 2014 22:14)
4 után 20 perccel találkozunk, kószálunk intézkedünk éjfélig, aztán beülünk a corvin sétány közepére 8 laptoppal, ott van stabil wifi
hideg lesz, de ez van
kell valami tábortűz
és persze felbérelünk egy servant-ot hogy öltözzön be Cain-nek és beszéljen rekedt hangon dolgokat.

http://www.youtube.com/watch?v=tAVVy_x3Erg

meg ilyen furán gyorsan egymáshoz szaladgáló embereket


Nekem bejonne a dolog.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 14 2014 05:12pm
Quote (josheide @ Nov 14 2014 06:22pm)
Hat ilyen  walk meg nem volt. ;)

Bar egyszer jara nagyon bebaszcsizott.

Meg most tenyleg osszegyulhetnenk valahol.


addig meg kozbejohet mas kotelezettseg, de ilyesmiben bennelennek

felolem akar lehet nalam is, olyan szempontbol nem idealis h nagyon hangoskodni/allatkodni nem lehet mert teglalakas, es az alsoszomszed neni kifejezetten veszelyes
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2014 05:56pm
Quote (bamboo @ Nov 14 2014 09:56pm)
nekem így sem.

feladatkezelőbe marad egy pcaui.exe fájl, annyi nyomot hagy maga után


amikor játszassz/indítanád, explorer.exe-t állítsd le

amikor meg meguntad, ctrl alt del, új folyamat, explorer.exe

get on my level genthor

This post was edited by TrollBoss on Nov 14 2014 05:57pm
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 14 2014 06:29pm
mehetne hc-ban ertelmes emberekkel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll