☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Overwatch Blizzard Etc
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 935
Replies: 44
Track Topic
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#21
Nov 12 2014 05:13am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 12 2014 11:03am)
a lol is egy szar attol fuggetlenul, hogy otven millioan jatszanak vele
mi az a lol
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#22
Nov 12 2014 05:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Nov 2014 12:13)
Nem igazan, elmentem lvl 14-ig kb, aztan abbahagytam mert unalmas
wowot olvastam btw, nem tudom pontosan hogy is csinaltam
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#23
Nov 12 2014 05:15am
Quote (Fej @ Nov 12 2014 11:14am)
wowot olvastam btw, nem tudom pontosan hogy is csinaltam
wow csak 10 million van :c
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#24
Nov 12 2014 05:17am
Quote (Senee @ 12 Nov 2014 12:15)
wow csak 10 million van :c
ded gaem
itt az ideje hogy gyere sczni
This post was edited by Fej on Nov 12 2014 05:17am
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#25
Nov 12 2014 05:19am
szar vagyok a lövöldözős játékokban
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#26
Nov 12 2014 05:20am
Eloszor a a Lucasarts most meg a Blizzard, szep munka Disney, szep munka.
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#27
Nov 12 2014 05:23am
Amugy skinre tetszene, csak true, hogy ugy is elkurjak valahol. =(
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
82.11
#28
Nov 12 2014 05:26am
nekem tetszik
https://www.youtube.com/watch?v=dushZybUYnM
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#29
Nov 12 2014 05:26am
Quote (Fej @ Nov 12 2014 11:17am)
ded gaem
itt az ideje hogy gyere sczni
azt mondták ezzel a legacyval ha megveszi az ember akkor nem kell semmien kieget pluszba megvenni, meglesz az egész
akkor lehet kiprobalom
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#30
Nov 12 2014 05:27am
Quote (Senee @ 12 Nov 2014 12:26)
azt mondták ezzel a legacyval ha megveszi az ember akkor nem kell semmien kieget pluszba megvenni, meglesz az egész
akkor lehet kiprobalom
ugy legyen!
bar ez majd ugy 2017 karacsonya korul lesz aktualis
This post was edited by Fej on Nov 12 2014 05:28am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact