d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Napi 3 Lityo Viz Challenge
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2014 01:10pm
Quote (fahrii @ 7 Nov 2014 21:09)
Tfw 4-5litert is megiszom naponta


Nincsenek neked sem ráncaid?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 7 2014 01:23pm
Quote (josheide @ Nov 7 2014 07:55pm)
esetleg kepet postolhatnal elotte - utana


igen, fogok, a topiknak csak ugy lesz ertelme, csak most meg borostas vagyok picit, es nem akarok meg megborotvalkozni, mert nagyon erzekeny a borom, de 1-2 nap mulva mar leturom es majd akkor lovok kepet
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 7 2014 01:25pm
1 liter az hány kiló?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 7 2014 02:21pm
Quote (TuskesVanek @ 7 Nov 2014 20:25)
1 liter az hány kiló?


1 kg
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 7 2014 06:13pm
lol, énis elkezdtem 1 hete, bár nem amiatt h ne legyek ráncos, hanem h meglegyen a folyadékbevitel
előtte nagyon keveset ittam naponta, es 1 hét alatt javult a közérzetem, a hangulatom én pl jobban is alszom..

bar lehet hogy az egész egy placebo és azért érzi jobban magát az ember, mert azthiszi/elhiteti magával, hogy ettol majd jobban fogja erezni magát

Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,256.77
Trader: Trusted
Nov 7 2014 06:35pm
Régebben ilyen napi fél litert ittam kb...

Mostanában viszont elég nagy mennyiségű folyadékot vételezek magamhoz és úgy érzékeltem, hogy van pozitív hatása. Szóval csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy GL + HF! :P
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 7 2014 10:21pm
Quote (Ghostmasterq @ Nov 7 2014 09:21pm)
1 kg


100 g
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 7 2014 11:24pm
minden nap megiszok legalabb annyit
kihugyozom a rancaim
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 8 2014 03:51am
Quote (CyberPunk666 @ 7 Nov 2014 20:10)
Nincsenek neked sem ráncaid?


Már értem miért nincs!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 04:08am
Sokáig zuhanyoztam és tök ráncos lettem. Gyorsan ittam egy csomó vizet és kezd elmúlni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll