Quote (ElCapitano @ 7 Nov 2014 18:37)
>Nem indie játékokkal játszani majdnem2015-ben, élvezzétek ki a CoD szintű blizzard termékeiteket.
Wow évek óta arról szól, hogy még 1 tizedesjeggyel nő a HP meg egy új tierje kijön az itemeknek, kiváncsi vagyok meddig huzzák még, lvl 200 30 Millió élettel. A sok fanatikus meg észre se veszi, hogy ugyanott van mint 5-6 éve, kurvára mindegy hogy 5000 hp-d van és 100-at sebez egy mob vagy 50000 hpd van és 1000-et.
mondjuk most eppen lecsokkentettek a dpst kb 95%al, a hpdat kb 85%al