d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Blizzcon 2014
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 7 2014 10:51am
D2vel is eljatszottunk 8-10 evet. Ha nem jon ki d3 lejet akkor meg tovabb ia (marmint altalanoasagban a community).
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 7 2014 10:51am
Quote (ElCapitano @ 7 Nov 2014 18:37)
>Nem indie játékokkal játszani majdnem2015-ben, élvezzétek ki a CoD szintű blizzard termékeiteket.
Wow évek óta arról szól, hogy még 1 tizedesjeggyel nő a HP meg egy új tierje kijön az itemeknek, kiváncsi vagyok meddig huzzák még, lvl 200 30 Millió élettel. A sok fanatikus meg észre se veszi, hogy ugyanott van mint 5-6 éve, kurvára mindegy hogy 5000 hp-d van és 100-at sebez egy mob vagy 50000 hpd van és 1000-et.


mondjuk most eppen lecsokkentettek a dpst kb 95%al, a hpdat kb 85%al
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 7 2014 10:52am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 7 Nov 2014 18:51)
mondjuk most eppen lecsokkentettek a dpst kb 95%al, a hpdat kb 85%al


Es a casualok nem airtak emiatt?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 7 2014 10:52am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 7 Nov 2014 18:51)
mondjuk most eppen lecsokkentettek a dpst kb 95%al, a hpdat kb 85%al


És nem volt nagy sírás rívás 14 évesek között?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 7 2014 10:53am
10 utan lesz egy zvp meccs wcs ro8ban, azt megnezem

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 7 2014 10:55am
Quote (ElCapitano @ 7 Nov 2014 17:37)
>Nem indie játékokkal játszani majdnem2015-ben, élvezzétek ki a CoD szintű blizzard termékeiteket.
Wow évek óta arról szól, hogy még 1 tizedesjeggyel nő a HP meg egy új tierje kijön az itemeknek, kiváncsi vagyok meddig huzzák még, lvl 200 30 Millió élettel. A sok fanatikus meg észre se veszi, hogy ugyanott van mint 5-6 éve, kurvára mindegy hogy 5000 hp-d van és 100-at sebez egy mob vagy 50000 hpd van és 1000-et.


de amúgy mit vársz, hogy egyik patchben autóverseny lesz belôle?

This post was edited by Anarkin on Nov 7 2014 10:55am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 7 2014 10:56am
Mennyiért vesztegetik most a wowot az új kieggel?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 7 2014 10:56am
Quote (Anarkin @ 7 Nov 2014 18:55)
de amúgy mit vársz, hogy egyik patchben autóverseny lesz belôle?


Írtam hogy csak trellkedtem lel, ne nézettek már ennyire degeneráltnak.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 7 2014 10:58am
>blizzard
>>2003
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 7 2014 10:59am
Quote (Smat @ 7 Nov 2014 17:56)
Mennyiért vesztegetik most a wowot az új kieggel?


Ez nekem is megfordult a fejemben.

Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll