Quote (rapiddani @ 6 Nov 2014 13:13)
en ültem már párszor motoron, de sajnos akkor is már 3ismerősöm halt/bénult le motorozásba, sajnos akárki akármit mond azt te nem fogod elkerülni amikor jön egy nő és rádrántja az autót, hiába leszel te az atyauristen akkor is esni fogsz, nem beszélve arról hogy mész csak 80al ( ami eléggé az alsó határ ha motorod van) kiugrik eléd egy kutya és megint mész északnak
Szerintem ez hatalmas butaság. Azért mert motoron ülsz még nem kell kiló hatvannal menni, a korlátozás ugyan úgy mindenkire vonatkozik, autóra, motorral, rollerre. Aki nem tartja be és úgy töri össze magát az megérdemli. A másik meg az hogy nagyon sokan nem használnak megfelelő motoros ruhát hanem inkább strandpapucs meg póló a menő.. Marha menő amikor 20-nál eldől a motor mert tapasztalatlan vagy és leégeti az aszfalt a plezúrt rólad.. Sok felelőtlen motoros van, de sokkal több az autós aki csak azért kiakar baszni a motorossal mert megelőzte vagy mert nem tetszik a motor színe..