d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szebb Jovot
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 5 2014 02:33pm
Quote (Jancsipapa @ Nov 5 2014 09:17pm)
贴数: 43,217


ebbol kb 35k trade
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2014 02:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Nov 2014 21:55)
amugy nemtom, sztem nem szokták elolvasni az emberek a 2-3 sornál hosszabb postjaidat, szóval rövidebbeket kéne tolnod


Dehogynem.

Nehogy rovidebbeket irjon mar!
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 5 2014 02:50pm
Quote (Senee @ Nov 5 2014 10:31pm)
80k ezer forint

lehet kijönnék btw de akkor nem pizzázhatnék mekizhetnék meg etc kedvemre

és én semmit nem gyűlölök jobban (na jó, lehet pár dolgot de) mint azt amikor a boltban azt kell nézegetnem mi olcsóbb 30 forinttal és hiába tetszik/enném meg a másikat; ezt kell megvennem mert spórolni kell
kaján/pián spórolni faszom hát az már a legalja

ezt kifejtettem vhol 130-150 ezerrel már kényelmesen ellennék viszont még félre is tudnék tenni ha úgy van


69nm a lakás 50k+ rezsi (11k közös csölcsivel együtt)
jo mondjuk ha nem lennének anyuék, eladnám a faszba és vennék egy 27nm-eset.. de nem tehetem mert hiába vagyok papiron tulajdonos, apu a haszonélvezö
egy 27nm-es lakásra elég lenne a 80k kajával együtt is


na mind1, most meg decemberben lesznek vizsgáim és ha siekrülnek már jobb lesz egy pár tizezerrel a fizetés de még mindig nem lesz sehol a 130 tol



hát én megértem lázár jánosékat.. lehet elöször ök is ugy voltak vele, hogy tenni akartak a nemzetért a társadalomért igen, de ahogy látták milyen az élet, ki kellett szopniuk a szemét sors összes faszát hát inkább szartak mindenkire mire odaértek és inkább yolo once
én is mikor elkezdtem az egyetemet idealista voltam, utopiakban gondolkodtam mint megvalosithato dolog, de rajottem ez a világ egy nagy kibaszott pöcegödör és hát minek bármit épiteni egy pöcegödörben hát hiszen tele van szarral omg
ha sokat keresnék én is szarnék mindenkire 100!/% srue


Nem azt kell, hogy egész hónapban száraz kenyeret eszel vízzel, csak gondolj abba bele, hogy egy normális kaját összeraksz feleannyiból, mintha megrendelnél 1-2 pizzát :D Nem is dohányzol+iszol, szépen oszd be napra a lóvét, biztos van minden napra 1500 forintod, onnantól már apró szervezés kérdése lehet akár több ezer forint is
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 5 2014 02:51pm
Quote (Senee @ Nov 5 2014 09:51pm)
választások után kb így nekem volt rossz érzés kimenni az utcára, én éreztem szégyenkezve magam, hogy ez a nemzet akarta, a mi akaratunk, hogy tolvajbanda üljön a nyakunkon egy maffiaállam

de aztán rájöttem, hogy ennek a mosléknemzetnek nincs is akarata ez egy semmi egy lófasz akik miatt nem lehet könnyű úton jövője senkinek csak ha vért izzadva kitapossa kigyötri magának minden apró örömét
máshol bizonyos dolgok adottak és nem éhbérért dolgoznak a gecis emberek mert ok h máshol is van korrupcio de azért élni legalább hagyják az embert (persze ja itt is hagyják élni őket; épp be tudják fizetni a számláikat + tudnak kaját venni, gg, nem halnak éhen, tudnak tovább dolgozni kb mint vmi munkatábor)


amugy meg faszt vágyok mindig többre
de a kibaszott fizetésem nem elég hogy egyedül éljek ezért anyámékkal kell éljek
azért pls

jó nyilván lehet mondani, hogy a hajléktalan emg örülne ha lakhatna valahol annak örülj amid van meg ilyen faszságok
de ebből kiindulva a hajléktalan meg örüljön annak hogy épp kapott 50 forintot; egy újabb kegyelemkifli, kicsivel tovább maradhat életben mert mások kegyesek voltak hozzá
hu micsoda öröm hát milyen élet az?! semmilyen
van egy szint ami alatt nem éri meg tovább folytatni a strugglet és az övé már az mert mikor jut ő vissza a "normális" életbe soha

nekem még van rá esélyem csak leszarom ezért nincs szoval akár fejbe is lőhetném magam de abba is beleszarok majd kirohaszt a kóla meg a rák szarni bele szól a zene

csicskanemzet szolganép


ezen a fórumon ofc senki nem sír igy egyrészt oké azért mert tesznek a jövöjükért de meg azért is mert gazdag családból származnak és pont beleszarnak abba h ki hogy strugglezik az életbenmaradásért a társadalom peremén hát dögöljenek meg
és igazuk is van, ha lottón nyernék én is leszarnék mindenkit


nekem sem tetszik ez a forma, hogy mindenki dolgozzon meg azert, hogy ne haljon ehen es a kemenymunkajaval gazdagitson masokat
nem tesz ez ellen senki es nem is nagyon lehet, szarni az egeszbe, ugy szarul mukodik az egesz vilag ahogyan van
nekem mondjuk konyebb mert nemkell fizetnemalberletett meg rezsit (nem anyemekkal lakok viszont az se zavarn kulonosebben ha veluk kellene, sot..) szoval eleg ha dolgozok havi 10napot 7 oraban a tobbi az szabadido, tobbet er az nekem mint a penz amiert 12oazhatnek es lenne 2 oram mindenre.
mindenem megvan amire szuksegem van, nincs szuksegem okostelefonra tabletre havonta uj ruhakra csak pazarlas az egesz, most is csakazert dolgoozk minden nap, hogy legyen uj gepem, de az megis lesz 3-4 evig.
amugy a folyamatos negativitas art az egeszsegnek is
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 5 2014 02:57pm
Quote (Coolface @ Nov 5 2014 10:51pm)
nekem sem tetszik ez a forma, hogy mindenki dolgozzon meg azert, hogy ne haljon ehen es a kemenymunkajaval gazdagitson masokat
nem tesz ez ellen senki es nem is nagyon lehet, szarni az egeszbe, ugy szarul mukodik az egesz vilag ahogyan van
nekem mondjuk konyebb mert nemkell fizetnemalberletett meg rezsit (nem anyemekkal lakok viszont az se zavarn kulonosebben ha veluk kellene, sot..) szoval eleg ha dolgozok havi 10napot 7 oraban a tobbi az szabadido, tobbet er az nekem mint a penz amiert 12oazhatnek es lenne 2 oram mindenre.
mindenem megvan amire szuksegem van, nincs szuksegem okostelefonra tabletre havonta uj ruhakra csak pazarlas az egesz, most is csakazert dolgoozk minden nap, hogy legyen uj gepem, de az megis lesz 3-4 evig.
amugy a folyamatos negativitas art az egeszsegnek is


alapvetően az a lényeg, hogy a munka közben jól érezze magát, de legalább semleges legyen a dolog, annál nincs rosszabb, amikor csak a munkaidő vége motivál

seneenek is lehetne kicsit pozitívan hozzáállni, hiszen a legtöbb ember nem mondhatja el magáról, hogy egy éven belül emelkedhet a fizetése és ehhez csak egy vizsgát kell letenni
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 5 2014 02:58pm
Quote (Jancsipapa @ Nov 5 2014 10:57pm)
alapvetően az a lényeg, hogy a munka közben jól érezze magát, de legalább semleges legyen a dolog, annál nincs rosszabb, amikor csak a munkaidő vége motivál

seneenek is lehetne kicsit pozitívan hozzáállni, hiszen a legtöbb ember nem mondhatja el magáról, hogy egy éven belül emelkedhet a fizetése és ehhez csak egy vizsgát kell letenni


ez azert problemas, a munkak 80%-a unalmas monoton szar. Rengeteg ember ugy eli leaz eletet, hogy valami gyarban 12orazik 10+ evet, az egy elet, ha ugy kelleneleelni az eletemakkorinkabb enis fejbelonem magamaz elso vizipisztollyal. a poen az egeszben az, hogy az ilyenmunkakat csakazert vegzik, hogy valaki dobjon a paicra egy ujabb teljesen folosleges szart es gazdagitsa magat. fos az egesz gazdasag



Quote (Senee @ Nov 5 2014 10:31pm)
80k ezer forint

lehet kijönnék btw de akkor nem pizzázhatnék mekizhetnék meg etc kedvemre

és én semmit nem gyűlölök jobban (na jó, lehet pár dolgot de) mint azt amikor a boltban azt kell nézegetnem mi olcsóbb 30 forinttal és hiába tetszik/enném meg a másikat; ezt kell megvennem mert spórolni kell
kaján/pián spórolni faszom hát az már a legalja

ezt kifejtettem vhol 130-150 ezerrel már kényelmesen ellennék viszont még félre is tudnék tenni ha úgy van


69nm a lakás 50k+ rezsi (11k közös csölcsivel együtt)
jo mondjuk ha nem lennének anyuék, eladnám a faszba és vennék egy 27nm-eset.. de nem tehetem mert hiába vagyok papiron tulajdonos, apu a haszonélvezö
egy 27nm-es lakásra elég lenne a 80k kajával együtt is


na mind1, most meg decemberben lesznek vizsgáim és ha siekrülnek már jobb lesz egy pár tizezerrel a fizetés de még mindig nem lesz sehol a 130 tol



hát én megértem lázár jánosékat.. lehet elöször ök is ugy voltak vele, hogy tenni akartak a nemzetért a társadalomért igen, de ahogy látták milyen az élet, ki kellett szopniuk a szemét sors összes faszát hát inkább szartak mindenkire mire odaértek és inkább yolo once
én is mikor elkezdtem az egyetemet idealista voltam, utopiakban gondolkodtam mint megvalosithato dolog, de rajottem ez a világ egy nagy kibaszott pöcegödör és hát minek bármit épiteni egy pöcegödörben hát hiszen tele van szarral omg
ha sokat keresnék én is szarnék mindenkire 100!/% srue


meki pizza sporotlas a kajan lol
en magamnak fozok sutok. napi 2-3 oranal nem vesz tobb idot igenbye ,de biztosan nem kopkodik tele a kajamat, nem foldro losszesopor tlisztbol meg adalekanyagos szarokbol keszulnek
inkabb egeszsegeset eszek mint finomat,nem azt mondom, hogy nem lehet finomra megcsinalni ezeket, de egy zsiros cukros adalekanyagos cucc biztos finomabb, az elejen eleg szarul hangzik de par het utan mar nem is volt kedvem ilyen szarokat enni

This post was edited by Coolface on Nov 5 2014 03:04pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 5 2014 03:02pm
Quote (Jancsipapa @ Nov 5 2014 09:50pm)
Nem azt kell, hogy egész hónapban száraz kenyeret eszel vízzel, csak gondolj abba bele, hogy egy normális kaját összeraksz feleannyiból, mintha megrendelnél 1-2 pizzát :D Nem is dohányzol+iszol, szépen oszd be napra a lóvét, biztos van minden napra 1500 forintod, onnantól már apró szervezés kérdése lehet akár több ezer forint is


Szerintem amit irsz az meg az emberi egzisztencia legalja amikor azert dolgozol, hogy legyen annyi penzed amibol meg eppen nem halsz ehen de semmi ertelmes nem tortenik amugy az eletedben ami termelhetne nemi endorfint. Nem csodalom, hogy senee is elgondolkozik rajta, hogy mi ertelme van.
Member
Posts: 430
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Nov 5 2014 03:03pm
Most akkor Senee egy multival nyitott magának egy cry topicot..?
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 5 2014 03:04pm
Quote (Coolface @ Nov 5 2014 09:58pm)
meki pizza sporotlas a kajan lol
en magamnak fozok sutok. napi 2-3 oranal nem vesz tobb idot igenbye ,de biztosan nem kopkodik tele a kajamat, nem foldro losszesopor tlisztbol meg adalekanyagos szarokbol keszulnek
inkabb egeszsegeset eszek mint finomat,nem azt mondom, hogy nem lehet finomra megcsinalni ezeket, de egy zsiros cukros adalekanyagos cucc biztos finomabb, az elejen eleg szarul hangzik de par het utan mar nem is volt kedvem ilyen szarokat enni


Szerintem napi 2-3 ora fozes az kurva sok ido, nem hiszem, hogy melo mellett meg raernek sokan
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 5 2014 03:07pm
Quote (daneeka10 @ Nov 5 2014 11:02pm)
Szerintem amit irsz az meg az emberi egzisztencia legalja amikor azert dolgozol, hogy legyen annyi penzed amibol meg eppen nem halsz ehen de semmi ertelmes nem tortenik amugy az eletedben ami termelhetne nemi endorfint. Nem csodalom, hogy senee is elgondolkozik rajta, hogy mi ertelme van.


mindenkinek megvolt és meg is van a mai napig a lehetősége, hogy a személyiségéhez leginkább illő szakmát, pályát válassza... én is lehetnék olyan helyen, ahol többször annyit kereshetnék, mint most, de inkább kevésbé éljek fényűző életet (és a munkám közben érezzem kurvajól magam), mintsem rühelljek ott lenni minden egyes percben

ha az alvást nem nézzük, akkor annyit töltünk munkával, mint nem munkával, szóval ez kurvasok idő ahhoz, hogy addig utáljuk az életünket
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll