d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici Multijai
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2014 04:19pm
Quote (Jancsipapa @ 4 Nov 2014 23:45)
Csodaszarvasbőrrel takarózom és turulmadártollal tömöm ki a párnám, drága testvérem!


Hazaarulo!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 4 2014 04:30pm
volt amit o is hasznalt aztan kesobb mikes is vagy forditva
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 4 2014 04:36pm
Quote (ElCapitano @ Nov 4 2014 11:30pm)
volt amit o is hasznalt aztan kesobb mikes is vagy forditva


bajzi accjat is hasznalta, amit bannoltak ;(

e: az pellacini volt afaik

This post was edited by Taszilo.^ on Nov 4 2014 04:37pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2014 04:43pm
Quote (Taszilo.^ @ 5 Nov 2014 00:36)
bajzi accjat is hasznalta, amit bannoltak ;(

e: az pellacini volt afaik


Jha, amikor bajzi + szabika + rici egyutt laktak.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 4 2014 04:46pm
Quote (Taszilo.^ @ 5 Nov 2014 00:36)
bajzi accjat is hasznalta, amit bannoltak ;(

e: az pellacini volt afaik


bajcsi :c
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 05:00pm
Quote (xGurke @ Nov 4 2014 08:08pm)
mondod ezt te, akire az ég világon senki nem kíváncsi, mégis a napod nagy részét itt töltöd


mit pofázo hüjegyerek apád vert
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 5 2014 12:10am
Quote (xGurke @ Nov 4 2014 09:08pm)
mondod ezt te, akire az ég világon senki nem kíváncsi, mégis a napod nagy részét itt töltöd


Mostanaban minosegibb postjai vannak mint a nagyatlagnak
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2014 01:18am
Quote (anyd @ Nov 5 2014 06:10am)
Mostanaban minosegibb postjai vannak mint a nagyatlagnak


Az biztos
Senee a hunsub segglyuka

Quote (Senee @ Nov 4 2014 11:00pm)
mit pofázo hüjegyerek apád vert


Try harder

This post was edited by xGurke on Nov 5 2014 01:47am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 5 2014 03:38am
Quote (xGurke @ Nov 5 2014 07:18am)
Az biztos
Senee a hunsub segglyuka



Try harder


te meg a wannabe menőgyerek aki semmi másra nem képes csak ugatni meg pofázni
büszke lehetsz magadra, jol megrudosod a földön fekvőket
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 5 2014 03:56am
Quote (anyd @ Nov 5 2014 07:10am)
Mostanaban minosegibb postjai vannak mint a nagyatlagnak


ezt mar kb tizedjere latom toled
attol hogy a postok 80%-a szar/spam/troll/flame nem kell isteniteni senee copy paste-jait
amikor 1-2 topicban beszarik a postblocker es elolvasom par postjat rajovok meg mindig ugyanaz a kreten troll mint 1 eve volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll