Quote (anyd @ Nov 5 2014 07:10am)
Mostanaban minosegibb postjai vannak mint a nagyatlagnak
ezt mar kb tizedjere latom toled
attol hogy a postok 80%-a szar/spam/troll/flame nem kell isteniteni senee copy paste-jait
amikor 1-2 topicban beszarik a postblocker es elolvasom par postjat rajovok meg mindig ugyanaz a kreten troll mint 1 eve volt