d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Syl > Nagyon értelmes Topik
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 3 2014 08:50am
A mezőgazdaság és az élettér zsugorodása miatt 421 millióval kedvesebb madár él ma Európában

kedves madarkak :~)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 3 2014 09:33am
Quote (Taszilo.^ @ Nov 3 2014 02:50pm)
A mezőgazdaság és az élettér zsugorodása miatt 421 millióval kedvesebb madár él ma Európában

kedves madarkak :~)


magyarországon viszont egyre több
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 3 2014 09:43am
16:43 és már sötét van

értelmes időjárás
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 3 2014 10:03am
Quote (RRC @ Nov 3 2014 04:43pm)
16:43 és már sötét van

értelmes időjárás


időjárás?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 3 2014 10:05am
Quote (jarabekg @ 3 Nov 2014 18:03)
időjárás?


igen, nem ismered ezt a szót?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2014 02:07pm
Quote (xUb0rka @ Nov 3 2014 03:13pm)
Tfwmfw tegnap ejjel vismajorral almodtam, ugy erzem itt az ideje megolnom magam


Meselj csak kisbaratom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2014 02:07pm
Quote (RRC @ Nov 3 2014 05:05pm)
igen, nem ismered ezt a szót?


Gondolom arra utalt ha sotetseg es az ora fuggvenyeben altalaban az evszak a valtozo nem az idojaras
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 3 2014 02:11pm
Quote (Vismajor @ 3 Nov 2014 22:07)
Gondolom arra utalt ha  sotetseg es az ora fuggvenyeben altalaban az evszak a valtozo nem az idojaras


de, mert borult volt az ég + esett is
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 02:11pm
Quote (Vismajor @ Nov 3 2014 10:07pm)
Gondolom arra utalt ha  sotetseg es az ora fuggvenyeben altalaban az evszak a valtozo nem az idojaras


Te amugy ezt direkt csinalod mindig?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 3 2014 02:14pm
Quote (RRC @ Nov 3 2014 09:11pm)
de, mert borult volt az ég + esett is


Tudom de o errre gondolt mert korlatolt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll