☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev
1
2
3
4
5
21
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2982
Replies: 205
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#21
Nov 2 2014 11:41am
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#22
Nov 2 2014 11:45am
mi a velemenyetek a nemi eroszakrol?
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#23
Nov 2 2014 11:49am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 2 2014 07:45pm)
mi a velemenyetek a nemi eroszakrol?
Ha ferfi ferfit eroszakol meg az teljesen rendben van
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#24
Nov 2 2014 11:50am
isten létezik és ideagya a lottóötöst
ha nem akkor különben ha átkerülök eltöröm kezét lábát h szar életet adott akkor meg minek
köcsögje
nálamnál szemetebb emberek meg uszkálnak a milliokban aztán nem is tudnak mit kezdeni vele
meg dolgoznak tovább ... mi a fasznak ilyeneknek milliok hát akkor dolgozzon helyettem is faszom agya ide a pénzt azt dolgozzon hát nem is kell neki akkor csak van a sok pénze
fasz isten olyannak bezzeg nem agya aki értékelné is
énnekem
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#25
Nov 2 2014 11:58am
Hiszek istenben es az evolucioban is
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#26
Nov 2 2014 11:59am
isten halott
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#27
Nov 2 2014 12:01pm
Quote (fahrii @ 2 Nov 2014 18:16)
Nekem az a véleményem, hogy az összes istenhívőt fel kéne lőni a világűrbe, a fideszesekkel együtt. Ugyan olyan elvakult eszetlen idióta mind.
Az ilyeneket még mindig nem tudom hova tenni.
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#28
Nov 2 2014 12:32pm
lol tit tudtátok h van ilyen mp funkcio jspbe
This post was edited by Senee on Nov 2 2014 12:32pm
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#29
Nov 2 2014 12:33pm
Quote (Senee @ Nov 2 2014 05:50pm)
isten létezik és ideagya a lottóötöst
ha nem akkor különben ha átkerülök eltöröm kezét lábát h szar életet adott akkor meg minek
köcsögje
nálamnál szemetebb emberek meg uszkálnak a milliokban aztán nem is tudnak mit kezdeni vele
meg dolgoznak tovább ... mi a fasznak ilyeneknek milliok hát akkor dolgozzon helyettem is faszom agya ide a pénzt azt dolgozzon hát nem is kell neki akkor csak van a sok pénze
fasz isten olyannak bezzeg nem agya aki értékelné is
énnekem
nagyon erőltetett
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#30
Nov 2 2014 12:38pm
Quote (xGurke @ Nov 2 2014 06:33pm)
nagyon erőltetett
értem, mesélj még
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
21
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact