d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev1234521Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 2 2014 11:41am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 2 2014 11:45am
mi a velemenyetek a nemi eroszakrol?
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 11:49am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 2 2014 07:45pm)
mi a velemenyetek a nemi eroszakrol?


Ha ferfi ferfit eroszakol meg az teljesen rendben van
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 11:50am
isten létezik és ideagya a lottóötöst
ha nem akkor különben ha átkerülök eltöröm kezét lábát h szar életet adott akkor meg minek
köcsögje
nálamnál szemetebb emberek meg uszkálnak a milliokban aztán nem is tudnak mit kezdeni vele
meg dolgoznak tovább ... mi a fasznak ilyeneknek milliok hát akkor dolgozzon helyettem is faszom agya ide a pénzt azt dolgozzon hát nem is kell neki akkor csak van a sok pénze
fasz isten olyannak bezzeg nem agya aki értékelné is
énnekem
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 2 2014 11:58am
Hiszek istenben es az evolucioban is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 11:59am
isten halott
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 2 2014 12:01pm
Quote (fahrii @ 2 Nov 2014 18:16)
Nekem az a véleményem, hogy az összes istenhívőt fel kéne lőni a világűrbe, a fideszesekkel együtt. Ugyan olyan elvakult eszetlen idióta mind.


Az ilyeneket még mindig nem tudom hova tenni. :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 12:32pm



lol tit tudtátok h van ilyen mp funkcio jspbe

This post was edited by Senee on Nov 2 2014 12:32pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 2 2014 12:33pm
Quote (Senee @ Nov 2 2014 05:50pm)
isten létezik és ideagya a lottóötöst
ha nem akkor különben ha átkerülök eltöröm kezét lábát h szar életet adott akkor meg minek
köcsögje
nálamnál szemetebb emberek meg uszkálnak a milliokban aztán nem is tudnak mit kezdeni vele
meg dolgoznak tovább ... mi a fasznak ilyeneknek milliok hát akkor dolgozzon helyettem is faszom agya ide a pénzt azt dolgozzon hát nem is kell neki akkor csak van a sok pénze
fasz isten olyannak bezzeg nem agya aki értékelné is
énnekem


nagyon erőltetett
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 12:38pm
Quote (xGurke @ Nov 2 2014 06:33pm)
nagyon erőltetett


értem, mesélj még
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234521Next
Add Reply New Topic New Poll