d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nyitvavannak Ma A Boltok?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 10:17am
van 75 forintom

meg 449 a számlán :XD


de holnap fizetés :o)
jövőhét után pedig 2 hét szabadság háhá
veszek kolát csipszet sört becherovkát etc szotyit pizzát
két hét alatt eltapsolom mind a 80k-t

remélem rákot kapok a végére
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 2 2014 11:27am
Quote (Senee @ 2 Nov 2014 18:17)
van 75 forintom

meg 449 a számlán :XD


de holnap fizetés :o)
jövőhét után pedig 2 hét szabadság háhá
veszek kolát csipszet sört becherovkát etc szotyit pizzát
két hét alatt eltapsolom mind a 80k-t

remélem rákot kapok a végére


mi is reméljük, te csak ne aggódj soha
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 12:31pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 2 2014 05:00pm
Quote (Senee @ 2 Nov 2014 18:17)
van 75 forintom

meg 449 a számlán :XD


de holnap fizetés :o)
jövőhét után pedig 2 hét szabadság háhá
veszek kolát csipszet sört becherovkát etc szotyit pizzát
két hét alatt eltapsolom mind a 80k-t

remélem rákot kapok a végére


Quote (RRC @ 2 Nov 2014 19:27)
mi is reméljük, te csak ne aggódj soha



rohogok
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll