Quote (Senee @ 2 Nov 2014 18:17)
van 75 forintom
meg 449 a számlán :XD
de holnap fizetés :o)
jövőhét után pedig 2 hét szabadság háhá
veszek kolát csipszet sört becherovkát etc szotyit pizzát
két hét alatt eltapsolom mind a 80k-t
remélem rákot kapok a végére
Quote (RRC @ 2 Nov 2014 19:27)
mi is reméljük, te csak ne aggódj soha
rohogok