Quote (Senee @ Nov 2 2014 04:30pm)
de most komolyan
mi a bajod
egyszerűen nem bírom felfogni, komolyan
épp csak hogy a szemed ki nem szúrja az összes galádság
először 2009. januárban akartak kirúgni a FIDESZ-ből, mert egy internetes fórumon nyíltan bíráltam Orbánt, de végül is maradhattam, de "indexen vagyok" azóta is...
aztán természetesen párton belül is felemeltem a szavam az egykulcsos adó szerintem levő igazságtalansága miatt, a trafikmutyik arcátlansága miatt, pár agyatlan Orbán-talpnyaló pofátlan meggazdagodása miatt,
legutóbb pedig az "illiberális demokrácia"-ügy miatt
sokkal több szerénységet várnék el Orbán Viktortól, és több tiszteletet a politológia mint tudomány iránt (az illiberális szót OV sem használhatja önkényesen a saját értelmezése szerint, ha a politológiában a féldiktatúrákat nevezik így)
szóval OV néha azt hiszi, hogy a saját nagyszerűsége és remek ötletei miatt kapta meg a kétharmadot megint (nem pedig az ellenfeleinek morális, intellektuális és stratégiai baklövései miatt, amio sokkal inkább igaz)
és most ez a NETadó-ügy, komolyan...