d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso > Valami Fps
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 1 2014 10:38am
Quote (MarcusD @ 1 Nov 2014 17:13)
szerintem a diablo 2 pont megfelel, csak kell hozzá FPS emulátort szerezni


diablo 2 neked hol világos?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 1 2014 10:41am
Quote (fahrii @ 1 Nov 2014 16:24)
Most elkezdtem a wolfenisteint de basszus ezek a küldetések közti részek unalmasak :(


BJ Blazkowicz
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 1 2014 11:14am
League of legenc egesz jo fps, ha nem zavar, hogy direkt 6eveseknek keszult es a grafikaja is pont olyan
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 1 2014 11:54am
Quote (fahrii @ Nov 1 2014 05:24pm)
Most elkezdtem a wolfenisteint de basszus ezek a küldetések közti részek unalmasak :(


new order vagy a sima?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 1 2014 12:07pm
Quote (lacketto @ 1 Nov 2014 18:54)
new order vagy a sima?


a new order
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 1 2014 12:08pm
Quote (fahrii @ Nov 1 2014 07:07pm)
a new order


pedig az még hatarozottan jol sikerült, a sima olyan mint a gta, egy városban vagy és több ponton tudsz questeket felvenni, közben össze lehet szedni egy csomó rejtett dolgot (ez sem szar, csak némiképp unalmasabb mint a new orderes megoldás)
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 1 2014 01:05pm
Szebb jövőt testvérem!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 1 2014 03:11pm
Quote (SzebbJovot @ 1 Nov 2014 20:05)
Szebb jövőt testvérem!


14/88!!!!
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll