d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Heroes Of Might And Magic 3
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2014 01:06am
Quote (TrollBoss @ Oct 28 2014 10:30pm)
nem a krityó kedvencei?


a krityó az sima, nem wogos kampány.

munkahelyről annyit, hogy nem hiszem hogy másnak ne lenne alkalmanként negyed / fél óra amikor éppen nincs más dolga, v szünet.

ontopic:

melyik a kedvenc mágia osztályod?

nekem a fire - berserk miatt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 29 2014 01:20am
Quote (Atranaxia @ 29 Oct 2014 09:06)
munkahelyről annyit, hogy nem hiszem hogy másnak ne lenne alkalmanként negyed / fél óra amikor éppen nincs más dolga, v szünet.


idaig 3 munkahelyem volt, 2nel jogunk se volt akarmit telepiteni.
3. helyen volt jog, de isntant kibasztak volna.
meg telefonon se nagyon mertem fbzni.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 29 2014 05:29am
Quote (anyd @ Oct 29 2014 06:50am)
Nem

sanders folly. Legendas map


édes faszom az milyen király map
amikor beveszed középen a high tier várost
minden finom mobból 4000 darab
MMMM

inb4 összekeverem egy másikkal :)
ahol a spéci városok nevei mouse trap-ok voltak

This post was edited by Makkertest on Oct 29 2014 05:29am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 29 2014 06:11am


Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 29 2014 06:28am
Quote (ecneB @ Oct 29 2014 01:11pm)
http://cs322923.vk.me/v322923742/5913/ykmrmCm-vQw.jpg

http://cs408616.vk.me/v408616864/7956/bXGOAiO7vTQ.jpg


ez egy mod?


jól néz ki
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 29 2014 02:57pm
Quote (Atranaxia @ Oct 29 2014 09:06am)
a krityó az sima, nem wogos kampány.

munkahelyről annyit, hogy nem hiszem hogy másnak ne lenne alkalmanként negyed / fél óra amikor éppen nincs más dolga, v szünet.

ontopic:

melyik a kedvenc mágia osztályod?

nekem a fire - berserk miatt


earth egyértelműen

slow, shield, az elején stoneskin nagyon fasza, nem beszélve az implosion-ről és a resurrection-ről (emellett a meteor shower is gecijó az early-midgameben, a direkt sebző varázslatok közül talán még a lightning bolt veszi fel a versenyt)
na meg animate dead + death ripple, ha necropolis a vár
force field néhány mapon hasznos (draconos hadjárat, 4k naga ellen)
szerintem felsoroltam az összeset :D
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 29 2014 02:59pm
Quote (Jancsipapa @ Oct 29 2014 08:57pm)
earth egyértelműen

slow, shield, az elején stoneskin nagyon fasza, nem beszélve az implosion-ről és a resurrection-ről (emellett a meteor shower is gecijó az early-midgameben, a direkt sebző varázslatok közül talán még a lightning bolt veszi fel a versenyt)
na meg animate dead + death ripple, ha necropolis a vár
force field néhány mapon hasznos (draconos hadjárat, 4k naga ellen)
szerintem felsoroltam az összeset :D


Town portal
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 29 2014 03:00pm
Quote (Makkertest @ Oct 29 2014 10:59pm)
Town portal


annyi, pont ezt felejtem ki
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 30 2014 01:04pm
akinek kedve van negyed-fél órára elővenni a gamet, ajánlom a "The Imp" nevű mapot.

1 db unikornissal kell végigküzdened magadat és megcsinálni a feladatot 1 S-es pályán.

aki szereti a kis taktikai csatákat, ajánlom, bár nem igazán nehéz.

http://heroesportal.net/maps.php?

innen lehet letölteni
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 30 2014 03:28pm
Quote (Atranaxia @ Oct 30 2014 07:04pm)
akinek kedve van negyed-fél órára elővenni a gamet, ajánlom a "The Imp" nevű mapot.

1 db unikornissal kell végigküzdened magadat és megcsinálni a feladatot 1 S-es pályán.

aki szereti a kis taktikai csatákat, ajánlom, bár nem igazán nehéz.

http://heroesportal.net/maps.php

innen lehet letölteni


az orosz nem az erősségem
http://heroesportal.net/maps.php?lang=english
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll