Quote (Atranaxia @ Oct 29 2014 09:06am)
a krityó az sima, nem wogos kampány.
munkahelyről annyit, hogy nem hiszem hogy másnak ne lenne alkalmanként negyed / fél óra amikor éppen nincs más dolga, v szünet.
ontopic:
melyik a kedvenc mágia osztályod?
nekem a fire - berserk miatt
earth egyértelműen
slow, shield, az elején stoneskin nagyon fasza, nem beszélve az implosion-ről és a resurrection-ről (emellett a meteor shower is gecijó az early-midgameben, a direkt sebző varázslatok közül talán még a lightning bolt veszi fel a versenyt)
na meg animate dead + death ripple, ha necropolis a vár
force field néhány mapon hasznos (draconos hadjárat, 4k naga ellen)
szerintem felsoroltam az összeset
