Quote (xUb0rka @ Oct 27 2014 12:00am)
Nem mindenki)))
En pl nem bantanam a hazadat))
igen az emberek 14,68%-a rendes, nem tette őket a gonoszság gonosszá mert olyan nevelést kaptak, hogy tudják a dolgokat a helyükön kezelni
de a legtöbb embernek a szülei nem jól képzett szakpszichológusok/eredendően értelmes, gyermeknevelésre kellően képes emberek
úgyhogy hiába a normális emberek törekvése, ettől a világ még egy pöcegödör marad sajnos
This post was edited by Senee on Oct 26 2014 06:20pm