d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > D2 Nosztalgia Minecraft Módra
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 26 2014 03:54pm
Quote (Senee @ Oct 26 2014 11:52pm)
én egyszer elkezdtem kalapálni egy házat erre jött valami fasz és tönkretette az egészet jó mondom akkor alt f4


Tfwmfw pont mint az eleted
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2014 03:56pm
Quote (xUb0rka @ Oct 26 2014 09:54pm)
Tfwmfw pont mint az eleted


és tényleg




az egész világ minden szeglete arról szól ki hogyan lépi át tapossa el a másikat
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 26 2014 06:00pm
Quote (Senee @ Oct 26 2014 11:56pm)
és tényleg




az egész világ minden szeglete arról szól ki hogyan lépi át tapossa el a másikat


Nem mindenki)))
En pl nem bantanam a hazadat))
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2014 06:19pm
Quote (xUb0rka @ Oct 27 2014 12:00am)
Nem mindenki)))
En pl nem bantanam a hazadat))


igen az emberek 14,68%-a rendes, nem tette őket a gonoszság gonosszá mert olyan nevelést kaptak, hogy tudják a dolgokat a helyükön kezelni
de a legtöbb embernek a szülei nem jól képzett szakpszichológusok/eredendően értelmes, gyermeknevelésre kellően képes emberek

úgyhogy hiába a normális emberek törekvése, ettől a világ még egy pöcegödör marad sajnos

This post was edited by Senee on Oct 26 2014 06:20pm
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 26 2014 06:40pm
Quote (Senee @ Oct 27 2014 02:19am)
igen az emberek 14,68%-a rendes, nem tette őket a gonoszság gonosszá mert olyan nevelést kaptak, hogy tudják a dolgokat a helyükön kezelni
de a legtöbb embernek a szülei nem jól képzett szakpszichológusok/eredendően értelmes, gyermeknevelésre kellően képes emberek

úgyhogy hiába a normális emberek törekvése, ettől a világ még egy pöcegödör marad sajnos


Ezzel sajnos nem tudok vitatkozni :s
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll