d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lakberendezés
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2014 02:30pm
Quote (xUb0rka @ Oct 24 2014 08:12pm)
Wtf az a boxzsak (?)
Ez biztos a te nappalid
Beni)


miért tryhardkodsz ennyire már megint?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 02:30pm
Quote (MarcusD @ Oct 24 2014 09:30pm)
ez mi a zsákom akar lenni?

ez ilyen RRC-lak, hogy még véletlen se férjen be hozzád +1 ember?


:lol:
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 24 2014 02:31pm
Quote (beni @ 24 Oct 2014 22:26)
Nagy-Britanniai lakás:
17,5 négyzetméteres
275 ezer font (107,2 millió Ft)
3 hét alatt elkelt


http://m.cdn.blog.hu/ki/kivultagasabb/image/c%C3%ADm_273.jpg

http://m.cdn.blog.hu/ki/kivultagasabb/image/kint.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/10/23/1414071210131_wps_25_Is_this_Britain_s_smalles.jpg


es meg szar is
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2014 02:32pm
Quote (beni @ Oct 24 2014 08:26pm)
Nagy-Britanniai lakás:
17,5 négyzetméteres
275 ezer font (107,2 millió Ft)
3 hét alatt elkelt


http://m.cdn.blog.hu/ki/kivultagasabb/image/c%C3%ADm_273.jpg

http://m.cdn.blog.hu/ki/kivultagasabb/image/kint.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/10/23/1414071210131_wps_25_Is_this_Britain_s_smalles.jpg


ez ilyen 10 milla lenne akkor simán érdekelne
mondjuk ez a wc zuhanyzó nekem nem jön be, közé legalább valami műanyag falat húzni vagy akármi

This post was edited by xGurke on Oct 24 2014 02:32pm
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 24 2014 02:33pm


Még májusi a kép. 3 hetet ültem a konyhapult előtt a laptoppal mert várni kellett az asztalra. Azóta nem csináltam olyan normálisabb képet, de minden bútor fekete fehér a nappali-konyha részen.

This post was edited by ace07 on Oct 24 2014 02:34pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 02:35pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 24 2014 09:31pm)
es meg szar is


http://urbanista.blog.hu/2010/04/01/hat_negyzetmeteres_lakast_arulnak_pesten_de_vajon_hogy_fer_bele_a_ket_szoba

Ez egy pesti lakás; 6nm alapterülettel.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 24 2014 02:37pm
Quote (beni @ 24 Oct 2014 22:35)


a franciaagyam majdnem 6nm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 02:37pm
Quote (ace07 @ Oct 24 2014 09:33pm)
http://i.imgur.com/ZmMUtzq.jpg

Még májusi a kép. 3 hetet ültem a konyhapult előtt a laptoppal mert várni kellett az asztalra. Azóta nem csináltam olyan normálisabb képet, de minden bútor fekete fehér a nappali-konyha részen.


nagyon zselé vagyok az erkélyre meg a tolóajtókra, de a fekete-fehér színkombináció nem az esetem

plusz inkább valami menő hajópadlót választottam volna a csempék helyett
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 02:42pm
haditengerészet

Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 24 2014 02:45pm



Ilyet szeretnék sajátnak majd egyszer :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll